Rozwiązania firmy Eaton dla centrum przetwarzania danych zapewniają oszczędności kosztów w Eastbourne College.

Lokalizacja:
Eastbourne, East Sussex, Wielka Brytania.
Segment:
Centrum przetwarzania danych
Problem:
Połączenie trzech małych centrów przetwarzania danych w jedno, lepiej kontrolowane i bardziej wydajne środowisko, które jednocześnie pozwala na łatwą i niedrogą rozbudowę przy ograniczonym budżecie.
Rozwiązanie problemu:
Dwa trójfazowe zasilacze UPS Eaton 9355 15kVA, cztery systemy szaf montażowych Delta³ (DRS) mieszczące 96 serwerów, jednostki dystrybucji zasilania oraz system klimatyzacji CRAC.
Rezultat:
Kompleksowa oferta na wykonanie centrum przetwarzania danych firmy Eaton zapewnia Eastbourne College zintegrowaną i bardzo wydajną infrastrukturę dla nowego centrum przetwarzania danych za połowę ceny w stosunku do rozwiązań oferowanych przez dostawców rozwiązań ‘pod klucz’. Całkowite oszczędności kosztów oznaczają, że zwrot inwestycji na nowy sprzęt jest spodziewany w czasie krótszym, niż pięć lat.

Share
Początkowo szkoła zwróciła się do firmy Eaton z prośbą o dostarczenie szaf informatycznych o wartości około 4000 funtów, w których zostałyby umieszczone serwery. Natomiast podczas spotkania z ekspertami firmy do spraw centrum przetwarzania danych, zarysowała się możliwość współpracy w całym zakresie projektu i okazało się, że pełna oferta rozwiązań firmy Eaton może zapewnić pozyskanie wszystkich głównych elementów infrastruktury niezbędnej do realizacji projektu, który także obejmuje wykonanie podłogi podniesionej w nowym centrum przetwarzania danych.
Download the full story

See more success stories