Eaton Alliances

Partnerství

Společnost Eaton úzce spolupracuje s vývojovými centry předních IT firem, aby zajistila kompatibilitu svých řešení správy napájení s virtualizovanými IT aplikacemi a to včetně konvergovaných a hyperkonvergovaných infrastruktur.

Cisco Solution Partner

Cisco

Cisco spojuje dosud nespojené – včetně osob, procesů, dat a věcí. Podívejte se, jak Eaton integruje a poskytuje kvalitní řešení jako Cisco Solution Partner.

Citrix

Eaton software Intelligent Power Manager se bezproblémově integruje s Citrix XenCenter Server.

Dell EMC VSPEX LABS

Dell EMC

Dell EMC vám dovolí rychleji rozvinout osvědčenou infrastrukturu, s vyloučením rizika a složitosti standardního přístupu samostatného vývoje. Eaton dodává ověřená řešení správy napájení s certifikací Dell EMC, která se vypořádají s problémy napájení vaší specifické aplikace.

EMC VSPEX LABS

Microsoft

Společnost Eaton, jako člen zájmové skupiny Microsoft Partner, podporuje integraci monitorování napájecí soustavy do prostředí Microsoft Systems Center Operations Manager.

NetApp

Eaton, jako účastník programu NetApp Alliance Partner dodává výkonnou, integrovanou a škálovatelnou infrastrukturu navrženou s ohledem na patřičnou ochranu napájení a podporu požadavků FlexPod.

Nutanix

Inteligentní, integrovaná a škálovatelná řešení Eaton vám umožňují organizovat, chránit a řídit datové úložiště Nutanix a tím pomáhají zmírňovat rizika a podporovat kontinuitu provozu.

SimpliVity

Prostřednictvím industriálního spojení se společností SimpliVity rozšiřuje Eaton platformy OmniCube a OmniStack o plně integrovanou škálovatelnou infrastrukturu, která zjednodušuje jinak složitou správu napájení ve virtualizovaných prostředích.

VMWare

Eaton software Intelligent Power Manager má certifikaci VMWare Ready a bezproblémově se integruje do prostředí vCenter Server, čímž vám umožňuje spravovat vaši virtuální síť a její napájecí soustavu z jednoho ovládacího panelu.