MGE Office Protection Systems Logo

MGE Office Protection Systems

Akvizicí firmy MGE Office Protection Systems společností Eaton (listopad 2007) byl vytvořen rozsáhlejší a silnější obor kvalitního napájení s posílenou globální konkurenceschopností, většími zkušenostmi a zdroji a se širokou řadou produktů jednofázových UPS. Akvizicí si Eaton upevnila pozici druhého světového výrobce a dodavatele jednofázových UPS, který zvýšil svou hodnotu pro zákazníky.

Produkty MGE Office Protection Systems patří do řady Pulsar Pulsar, nabízené společností Eaton. Produkty jsou navrženy a vyráběny tak, aby poskytovaly řešení zabezpečeného napájení pro podniky, malé firmy a domácnosti a zahrnují řadu systémů nepřerušeného napájení a přepěťových ochran.

U všech našich produktů je patrná snaha Eaton využít při vývoji produktů nové generace všechny technické novinky. Naše portfolio produktů kvalitního napájení je navrženo s ohledem na uspokojení konkrétních zákaznických požadavků, s ohledem na vazby s novými nebo vyvíjenými produkty a s ohledem na poskytnutí komplexního řešení.