Powerware Logo

Powerware

Společnost Eaton je prostřednictvím řady Powerware předním světovým dodavatelem komplexních řešení kvalitního zálohovaného napájení a jeho správy se čtyřdevítkovou dostupností vyžadovanou dnešní digitální ekonomikou. Řešení Powerware zahrnují nejširší rozsah dnes dostupných produktů kvalitního napájení a služeb:

Systémy nepřerušeného napájení (UPS)
DC napájecí systémy
Software pro správu napájení
Komplexní služby

Našim posláním je dát zákazníkům důvěru v to, že problémy s napájením nerozvrátí jejich systémy, nezpůsobí ztrátu dat ani přerušení procesů. Tato důvěra vychází z více, jak 40ti-letých solidních výsledků, hluboké znalosti aplikací našich zákazníků, trvalých inovací a služeb na světové úrovni.

Powerware řešení jsou uznávána uživateli UPS a průmyslovými experty jako řešení s nejvyšší hodnotou a spokojeností zákazníka, stejně jako řešení vykazující mezi dodavateli UPS nejhlubší analýzu zákaznických potřeb. Na světových trzích UPS jsou Powerware řešení ve výkonových úrovních nad 5kVA na nejvyšší příčce a ve výkonových úrovních pod 5kVA na příčce druhé. Powerware produkty si získaly důvěru zákazníků všech typů po celém světě.

U všech našich produktů je patrná snaha Eaton využít při vývoji produktů nové generace všechny technické novinky. Naše portfolio produktů kvalitního napájení je navrženo s ohledem na uspokojení konkrétních zákaznických požadavků, s ohledem na vazby s novými nebo vyvíjenými produkty a s ohledem na poskytnutí komplexního řešení.