Zprávy a novinky - 2019

Datum: 21. březen 2019

Software Intelligent Power Manager společnosti Eaton poskytuje zlepšené možnosti správy energie pro hyperkonvergovanou infrastrukturu Nutanix.

PRAHA … Společnost Eaton zabývající se mimo jiné správou energie představila nový software Intelligent Power Manager™ (IPM) verze 1.6 v regionu EMEA (Evropa, Střední východ a Afrika). Nová verze tohoto softwaru nabízí plnou integraci s hyperkonvergovanou infrastrukturou Nutanix Acropolis. Díky této integraci mohou nyní uživatelé platformy Nutanix Acropolis, včetně specialistů v oblasti informačních technologií (IT) a manažerů datových center využívat software Eaton IPM k zajištění postupného odstavování infrastruktury Nutanix, zabezpečení nepřetržitého provozu a ochraně kriticky důležitých dat při výpadku napájení.

„IT odborníci stále více nahlíží na hypenkonvergovanou infrastrukturu jako na příležitost ke snížení nákladů a zabezpečení provozu při nasazování systémů Edge IT,“ říká Rory Higgins, Product Manager Data Center Automation společnosti Eaton. „Nejnovější jednouzlové a nadcházející dvouuzlové klastrové varianty Nutanix určené pro cloudovou nabídku Nutanix Enterprise Cloud ve spojení se softwarem Eaton IMP kombinovaným s vysoce kvalitními zdroji UPS Eaton 93PS či Eaton 9PX a ePDU G3 poskytují ideální řešení ochrany proti výpadku napájení infrastruktury Edge IT kritické pro podnik ve vzdálených pracovištích nebo v oblasti přímého kontaktu se zákazníky a pomáhají vzdáleným správcům snadno integrovat softwarově definovanou správu do jejich prostředí Acropolis.“

Nutanix Acropolis v sobě spojuje softwarově definované úložiště bohaté na funkce a zabudovanou virtualizaci a vytváří tak hyperkonvergovanou infrastrukturu řešenou na míru. Pomocí integrace se softwarem Intelligent Power Manager společnosti Eaton mohou nyní uživatelé Acropolis na dálku ovládat systém Nutanix Acropolis Hypervisor (AHV) během nepředpokládaných poruch napájení, aniž by se museli obávat ztráty nebo poškození dat.

Kromě integrace s platformou Nutanix Acropolis nabízí poslední verze softwaru Intelligent Power Manager Eaton možnost integrace se softwarem VMware® vSAN, jakož i s virtualizační platformou Microsoft Hyper-V. Tyto možnosti integrace poskytují operátorům prostředí vSAN pro účinné spravování jejich infrastruktury napájení v rámci jejich platforem vSAN nebo monitorovacích systémů Hyper-V Hypervisor.

Více informací o nejnovější verzi softwaru Eaton Intelligent Power Manager, včetně informací o integraci softwaru do platformy Acropolis, naleznete na stránkách eaton.eu/intelligentpower. Více informací o strategickém partnerství společností Eaton a Nutanix naleznete na stránkách eaton.eu/nutanix.

Chcete-li se dozvědět více o společnosti Eaton, navštivte www.eaton.cz. Pro všechny poslední novinky se připojte na Twitter přes (@ETN_EMEA) nebo je naleznete na naší (Eaton) LinkedIn firemní stránce.

O společnosti Eaton
Elektrotechnický sektor společnosti Eaton je globálním lídrem v distribuci energie a ochraně elektrických obvodů; ochraně pomocných záložních zdrojů; v řízení a automatizaci; osvětlení a bezpečnosti; strukturálních řešeních a zařízeních pro elektrické sítě; řešeních pro drsná či nebezpečná prostředí a v inženýrských službách. Díky svým komplexním řešením je společnost Eaton připravena přijmout i ty nejdůležitější výzvy v oblasti řízení elektrické energie.

Společnost Eaton dodává produkty řízení energií a v roce 2018 dosáhla obratu 21,6 miliardy USD. Její energeticky účinná řešení pomáhají zákazníkům efektivně řídit elektrickou, hydraulickou a mechanickou energii při zajištění vyšší spolehlivosti, bezpečnosti a udržitelnosti. Společnost Eaton usiluje o zlepšování kvality života a životního prostředí na základě využívání technologií a služeb v oblasti řízení energií. Eaton má 99 000 zaměstnanců rozmístěných po celém světě a své produkty prodává ve více než 175 zemích. Další informace získáte na webu Eaton.eu.

Čtenář dotazy: Eaton Elektrotechnika s.r.o., Komarovska 2406, 193 00 Prague 9, Czech Republic. Tel: +420 267 990 411, Email: ElektrotechnikaCZ@eaton.com 

Další tiskové informace: Prosím kontaktujte Kate Siwek, Publitek, Tel: +44 (0)1582 390980, Email: kate.siwek@publitek.com

Související informace
2019
2018
2017
Mediální dotazy:
Veškeré mediální otázky týkající se divize Eaton Power Quality adresujte, prosím na:
 
Eaton Elektrotechnika s.r.o.
Ľuboš Reviľák - Vedoucí oddělení product managementu a marketingu pro ČR a SR
Eaton Electrical Sector
Česká republika
Phone: +421 2 482 043 11
Email: LubosRevilak@eaton.com