Eaton a Simplivity

Eaton řešení napájecí infrastruktury pro SimpliVity

Eaton, jako certifikovaný partner SimpliVity pomáhá zvýšit hodnotu jejích řešení tím, že nabízí plně integrovanou a škálovatelnou řadu produktů, snižujících složitost napájení a zvyšujících dostupnost. Naše kompletní řada řešení napájecí infrastruktury zahrnuje ochranu napájení, jeho rozvod, stojany IT a software Intelligent Power Manager.

Organizovat

SimpliVity řešení s napájením Eaton

SimpliVity řešení hyper-konvergované infrastruktury vyžadují patřičnou ochranu napájení a jeho správu. Ověřte si níže referenční příklady návrhu pro SimpliVity sestavy.

Referenční návrh vzdáleného pracoviště
Referenční návrh VDI řešení s 250 uživateli
UPS Eaton 5PX

Zjistěte si více o Eaton produktech pro SimpliVity

 • Intelligent Power Software - zobrazit, monitorovat a spravovat napájecí infrastrukturu ze vzdálené/virtuální konzole a spustit procedury obnovy po havárii, včetně přesunu virtuálních počítačů, nebo regulérního odstavení v případě prodlouženého výpadku napájení.
   
 • UPS Eaton 5PX – UPS pro servery pro spolehlivou ochranu IT sestav
   
 • ePDU G3 s měřením na vstupu (Metered Input) – Eaton vnitrostojanový rozváděč pro inteligentní rozvod napájení k IT zařízením uvnitř stojanu
   
 • EMP - sonda pro monitorování okolního prostředí poskytuje v reálném čase údaje o teplotě, vlhkosti, zabezpečení, a detekuje kouř. Předává upozornění a umožňuje automatizaci reakčních procedur.
   
 • IT stojan řady RE je určen pro spolehlivé umístění a správné uspořádání IT zařízení

Přečtěte si o výhodách, které vašemu podnikání může poskytnout integrace Eaton se SimpliVity

 

Zpět na domovskou stránku SimpliVity