See how Eaton integrates with NetApp to provide business value

Eatoni integreerimine NetAppi platvormidega

Eaton teeb koostööd NetAppiga, et pakkuda energiainfrastruktuuri lahendusi NetAppi platvormidele ja tagada suur töövõime, andmete terviklikkus ja äritegevuse järjepidevus energia- ja keskkonnaprobleemide korral. Eatoni lahendused NetAppi jaoks hõlmavad IT-püstikuid, serveriklassi puhvertoitesüsteeme (UPS), arukaid energiajaotusüksusi (PDU), samuti virtualiseerimis- ja pilvevalmis energiahaldustarkvara.

See how Eaton integrates with NetApp to provide business value

Partnerlused

Eaton kui NetApp Alliance’i partner teeb koostööd ka Cisco, VMware’i, Citrixi, Microsofti ja RedHatiga, et tagada NetAppi lahenduste kõigi elementide energiavarustus ning kliendi äritegevuse täielik kaitse energia- ja keskkonnaprobleemide kulukate probleemide korral.

Eatoni ja NetAppi ühislahendusest lühidalt

See how Eaton integrates with NetApp to provide business value

Integreerimise eelised

Eatoni integreerumine NetAppiga ning virtualiseerimisplatvormid pakuvad IT- ja andmekeskuste halduritele võimaluse hoida kontrolli all ja hallata energiat, mis on ükskõik millise koondatud infrastruktuurilahenduse oluline osa:

  • Elektriseadmete jälgimine ja haldamine virtualiseeritud juhtpaneelilt
     
  • Tõrketaastusprotseduuride rakendamine, sh koormuse tasakaalustamine, virtuaalsete masinate reaalajas migratsioon varusaidile või pilve või virtuaalsete masinate säästev väljalülitamine energia- ja keskkonnaprobleemide korral
     
  • Kriitiliste protsesside kauem käigushoidmine elektrikatkestuse ajal Cisco UCS-serveri energiakulu vähendamise teel
     
  • FAS-i energiaseadistuse haldamine koos NetApp ONTAP-i salvestusoperatsioonisüsteemiga

Vaadake Eatoni pakkumisi NetAppi lahendustele siit

Tagasi NetAppi veebilehele

Contact me