Integration

Integreeritud energiahaldus virtuaalsetele keskkondadele

Eatoni aruka energiahalduse (IPM) tarkvaral on VMware Ready sertifikaat ja see pakub kõiki vahendeid, mida on vaja energiaseadmete jälgimiseks ja haldamiseks füüsilistes ja virtuaalsetes keskkondades. IPM, mis integreerub sujuvalt virtualiseerimis- ja pilvehaldustööriistadega, nagu VMware’i vCenter ja vRealize Operations, laiendab nende võimet kaasata võrku ühendatud elektriseadmete jälgimine, haldamine ja juhtimine.

VMware Ready logo

Ainulaadne integreerumine partneritega

VMware Ready tähendab, et Eatoni IPM-tarkvara integreerub sujuvalt VMware’i virtualiseerimis- ja pilvehaldusplatvormidega, vCenteri ja vRealize Operationsiga, aidates teil tagada selle, et saavutate oma teenindustaseme kokkulepped ja säilitate äritegevuse järjepidevuse. Tarkvara aitab IT-professionaalidel saavutada meelerahu tänu alljärgnevale:

  • Ühtlustatud haldusliides – hõlbustab seadistamist ja vähendab õpikõverat, integreerides energiahalduse mugavalt vCenteri ja vRealize’i juhtpultidesse.
  • Infrastruktuuriteadlik töökoormuse haldus - suurendab süsteemi töövõimet, pikendades aku tööaega ja vähendades generaatori koormust, lülitades välja mittekriitilised masinad (tuntud ka koormuse tasakaalustamise nime all) ning käivitades virtuaalsete masinate reaalajas migratsiooni kaitstud tsooni.
  • Dünaamiline energiasäästmine – hoiab kriitilised töökoormused energia- või keskkonnatõrke korral kauem käigus, piirates füüsilise hosti energiatarvet.
  • Hosti väljalülitamine kaugjuhtimise teel ilma vahendajata – säästab teie väärtuslikku aega, kaotades vajaduse hosti-põhiste vahendajate järele, kes tarbivad ressursse, aeglustavad jõudlust ja nõuavad hooldust.
  • Automatiseeritud tõrkesiire rikete parandamisel – aitab vältida andmekadu ja kindlustab andmete terviklikkuse, käivitades primaarsete ja varunduspunktide sünkroonimise enne toitekatkestust.
IPM Dashboard

Integreerige energiahaldus oma virtualiseerimisjuhtpulti

Lisateave nutika energiatarkvara kohta

Eatoni VMware Ready energiahalduslahendused on heaks kiidetud ka koondatud ja ülikoondatud infrastruktuuride pakkujate poolt, nagu EMC, VCE ja NetApp. Eatoni lahendused tagavad selle, et koondatud ja ülikoondatud infrastruktuurid on energia- ja keskkonnaprobleemide eest usaldusväärselt kaitstud, mis võimaldab kogu äritegevuse paremat järjepidevust ja paindlikkust.

Tagasi WMware’i veebilehele

Contact me