Server Room

Infrastruktuuri haldus

Intelligent Power Manager (IPM) on integreeritav VMware vRealize Operations Manageri ja vCenteri näidikulauaga, mis võimaldab teil hallata oma virtualiseeritud keskkonda toetavat toidet. IPM lihtsustab toitehaldust kogu võrgus ühtse veebipõhise liidese kaudu, pakkudes toiteinfrastruktuuri oleku kohta värsket teavet.

Data Center

Hallake oma keskkonda

IPM võimaldab teil vaadata ja jälgida oma toitevõrku ja kõiki sellega seotud seadmeid oma vCenteri näidikulault ning vRealize Operationsi haldusplatvormilt. Saate kohe juurdepääsu hoiatustele, käivitada virtuaalmasina liigutamise või sooritada sujuva seiskamise pikema toitekatkestuse korral. Tänu IPM-iga integreerimisele on teil võimalik jälgida ja hallata eemalt laia valikut Eatoni UPS-e ning püstiku-PDU-sid oma vCenteri näidikulaualt või vRealize Operationsi haldusplatvormilt, sh:

  • ePDU G3 – kolmanda põlvkonna püstikusse paigaldatud energiajaotusüksused, mis pakuvad oma klassi parimaid omadusi, mille eesmärk on täita teie konkreetseid IT-vajadusi. IPM-i integreerimine võimaldab mõõta energiatarvet ja juhtide üksikuid väljundeid kaugjuhtimise teel.
  • 5P UPS, 5PX UPS, 9PX UPS, 93PS UPS – annab rohkem reaalset energiat (vatid), kaitstes rohkem seadmeid ja jättes ruumi IT-süsteemide laiendamiseks. IPM-i integreerimine tagab serverite ja virtuaalsete masinate pideva töövõime ja kaughalduse.
  • Automaatne üleminekulüliti – tagab energialiiasuse ühe toitevarustusega seadmetele ning läheb üle ühelt allikalt teisele ilma katkestuseta. IPM soodustab kaugjuhtimisfunktsioone, aidates kriitilisi rakendusi töös hoida.
  • Keskkonnaandur – koguge püstikukeskkonnas temperatuuri- ja niiskusandmeid ning jälgige IPM-i vahendusel kaugjuhtimise teel vCenteri juhtpuldist pärit andmeid.
IPM software

IPM-i tarkvara

Eaton pakub kahte IPM-i tarkvara litsentsi lähtuvalt suurenevast suutvuse tasandist ja litsentsitud sõlmede arvust (üks litsentsitud sõlm on määratletud nt kui UPS, püstiku-PDU või IPM):

IPM Dashboard

Integreerige energiahaldus oma virtualiseerimisjuhtpulti

Lisateave nutika energiatarkvara kohta

Tagasi VMware’i veebilehele

Contact me