Eaton Alliances

Ühendused

Eaton teeb tihedat koostööd IT-tehnoloogia liidritega, pakkudes laboris kontrollitud energiahalduslahendusi, mis ühilduvad virtuaalsete IT-rakendustega, sh koondatud ja ülikoondatud infrastruktuurid.

Cisco Solution Partner

Cisco

Cisco ühendab inimesi, tööprotsesse, andmeid ja seadmeid. Vaadake, kuidas Eaton Cisco eelistatud koostööpartnerina toodetele väärtust lisab.

Citrix

Eatoni arukas energiahaldus on sujuvalt integreeritav Citrix’s XenCenter Serveriga.

Dell EMC VSPEX LABS

Dell EMC

Dell EMC võimaldab läbiproovitud infrastruktuuri kasutusele võtta kiiremini, ilma traditsioonilise iseehitamise riskide ja probleemideta. Eaton pakub Dell EMC suhtes kontrollitud energiahalduslahendusi, mis lahendab teie rakendusespetsiifilised energiahalduse mured.

EMC VSPEX LABS

Microsoft

Eaton kui Microsofti partnervõrgu liige aitab integreerida energiahalduse jälgimise otse Microsoft Systems Center Operations Manageriga.

NetApp

Eaton kui NetApp Alliance’i partnerlusprogrammi liige pakub võimsat, integreeritud ja mastabeeritavat infrastruktuuri, mis kaitseb korralikult ja toetab FlexPodi nõudeid.

Nutanix

Eatoni nutikad, integreeritud ja kohandatava suurusega tooted aitavad organiseerida, kaitsta ja hallata Nutanixi lahendusi. Nii vähendatakse riske ja parandatakse ettevõtte tööd.

SimpliVity

Tänu koostööle SimpliVityga parandab Eaton OmniCube’i ja OmniStacki platvorme täielikult integreeritud, skaleeritava infrastruktuuri abil, mis lihtsustab energiahaldust virtuaalsetes keskkondades

VMWare

Eatoni arukal energiahalduril on VMware’iga ühildumise sertifikaat ja seda saab sujuvalt integreerida VMware’i vCenter Serveriga, mis võimaldab hallata virtuaalset võrku ja energiat, mis toetab seda ühelt paneelilt.