News Releases - 2018

Date: 3. septembriks 2018

Eaton tõi turule väiksema võimsusvahemikuga 9SX UPS-i

Energia juhtseadmete tootja Eaton teatas täna enda katkematu toite allikate (UPS-ide) uue 9SX seeria toodete turule tulekust. Uued mudelid on valdkonna juhtiva 9130 seeria järglased

Eaton 9SX UPS pakub kõrget töövalmidust, paindlikkust ja täiustatud kaitset IT- ja andmekeskuste infrastruktuuridele, samuti tööstuslike rajatiste, meditsiiniasutuste, võrgu- ja salvestusseadmete ning telekomiettevõtete jaoks.

Uued mudelid laiendavad olemasolevat 5–11 kVA UPS-i mudelite sarja võimsusvahemikus 700 VA-st 6 kVA-ni ja need on saadaval nii torni- kui ka riiuliversioonina. Tootevalik on saadaval alates 2018. a septembrist.

Eaton 9SX seeria on Eatoni turuliidri 9130 UPS-i seeria järglane, 9130 tuli turule 2008. aastal ning see on tuntud oma hea hinna ja kvaliteedi suhte poolest. 9SX seeria arendab edasi Eatoni 9130 perekonda kuuluvate toodete omadusi ning lisab uusi võimalusi, sealhulgas:

  • energialoend selleks, et jälgida energiakulu, jälgides kWh väärtusi UPS-i tasemel;
  • täiustatud LCD-ekraan, millel on rohkem parameetreid, et anda kiirelt ja täpselt edasi ajakohane info UPS-i kohta;
  • akude vahetamise soovitusliku kuupäeva kuvamine;
  • automaatne laiendatud akumoodulite tuvastamine.

„9SX põhineb 9130 tugevatel külgedel. Me võtsime väga hästi ehitatud populaarse toote ja tegime selle veel paremaks, lisades uusi võimalusi, mis toetavad kaasaegseid IT-rakendusi ja infrastruktuuri,“ ütles Eatoni tootejuht Christophe Jammes. „See on Eatonile ja meie klientidele väga oluline üleminek, eriti kuna 9130 on meie enimmüüdud online-UPS ja nüüd võimaldame oma klientidel, kes soovivad oma IT ja andmekeskuste infrastruktuuri kaasajastada, lihtsasti 9SX-le üle minna.“

9SX tootevalikus on Eatoni turgu juhtivad tehnoloogiad, et kindlustada klientidele parim hinna ja kvaliteedi suhe. 9SX-i võimsustegur on 0,9, mis annab suurema aktiivvõimsuse (vattides), mis kindlustab seadmete parema kaitse. Tänu robustsele topoloogiale on see veel töökindlam ja kasutab topeltmuundamise tehnoloogiat, mis jälgib pidevalt toite tingimusi (pinget ja sagedust) ning algatab ülekoormuse või UPS-i tõrke korral automaatmöödaviigi.

Kui lisada virtualiseerimisvalmis Intelligent Power Manager’i tarkvara, siis saab 9SX-i jälgida ja hallata virtuaalsetel haldusplatvormidel, nagu VMware, vCenter ja Microsoft HyperV.

See võimaldab IT-spetsialistidel seadistada eeskirjadel põhinevat automatiseerimist, nagu automatiseeritud õnnetushalduspoliitika, kontrollitud seiskamine, koormuse jagamine ja pilvekorralduse integratsioon.

Rohkem infot uue Eaton 9SX UPS-i kohta leiate aadressilt www.eaton.eu/powerquality.

Olge uudistega kursis ja jälgige meid Twitteris @ETN_EMEA või vaadake meie lehekülge Eaton LinkedIn company

Eaton on elektriäris globaalne liider, kelle pädevusteks on toitejaotus ja vooluringi kaitse, varutoite kaitse, kontroll ja automatiseerimine, valgustus ja turvalisus, struktuursed lahendused ja installatsiooniseadmed, lahendused karmidele ja ohtlikele keskkondadele ning inseneriteenused. Eaton pakub läbi globaalsete lahenduste vastuseid kõige kriitilisematele elektritoite haldamise probleemidele.

Eaton on energia juhtseadmete tootja, mille 2017. a müügitulemus oli 20,4 miljardit dollarit. Me pakume energiasäästlikke lahendusi, mis aitavad meie klientidel elektri-, hüdro- ja mehaanilist energiat tõhusamalt, turvalisemalt ja jätkusuutlikumalt hallata.

Eaton on pühendunud elukvaliteedi ja keskkonna parandamisele toitehalduse tehnoloogiate ja teenuste kasutamise teel. Eatonil on umbes 96 000 töötajat ja ettevõte müüb tooteid rohkem kui 175 riiki. Rohkem infot veebilehel Eaton.com

Related Information
2020
2019
2018
Media Inquiries:
Please direct Eaton Power Quality media-related questions to:
 
Hotwire PR
EatonHub@hotwirepr.com
 
Articles