Eaton & Cisco

Eaton energiainfrastruktuuri lahendused Ciscole

Kui haldate kogu andmekeskust, infrastruktuuri koondlahendust, ühtset sidesüsteemi või üksikuid Cisco UCS-servereid või -lüliteid, aitab Eaton teil integreeritud muudetava suurusega kasutajasõbralike toitelahenduste abiga oma investeeringust maksimaalset kasu lõigata. Cisco® eelistatud koostööpartnerina sisaldavad meie andmeinfrastruktuuri lahendused toitekaitset, -jaotust, püstikuid, kaablihaldust ja nutika toitehalduse tarkvara.

Protect

Vaadake Cisco süsteemidega kasutatavate Eaton toodete kohta lisateavet

  • Nutika toitehalduse tarkvara – Cisco süsteemidega ühilduv tarkvara toitevõrgu vaatamiseks, jälgimiseks ja juhtimiseks kaug-/virtuaalmasina konsoolis, sh avariijärgse taastepoliitika, virtuaalmasina teisaldamise ja toitekatkestusjärgse väljalülituse käivitamine. Nutikas toitetarkvara töötab otse Cisco UCS-serveri juhtimisega, et piirata serveri energiatarvet ja hoida kriitilise tähtsusega protsesse seeläbi toitekatkestuse ajal kauem töös.
  • Eaton 9PX UPS – suurem väljundvõimsus (W) teie seadmete kaitseks, võimaldades edaspidi IT-süsteemide laiendamist; täielikult nutika toitehalduriga integreeritav, et tagada serverite, virtuaalmasinate ja kaugjuhtimise pikem tööaeg.
  • ePDU G3 - Eaton toitepüstikud IT-seadmete nutikaks elektrienergiaga varustamiseks
  • Eaton IT-püstikud IT-seadmete hoiustamiseks ja organiseerimiseks

Vaadake, kuidas Eatoni ja Cisco koostöö saab teie ettevõttele kasulik olla.

Tagasi Cisco avalehele