Eaton ja Cisco

Eaton muudab Cisco jõudlust tõhusamaks

Cisco muudab seda, kuidas organisatsioonid poliitikapõhise automaatika ja standardsete IT-protsesside kaudu ühtses arvutisüsteemis (Unified Computing System™ – UCS) oma tööd korraldavad. UCS-i konfiguratsiooni saab programmeerida ühtse mudelipõhise halduse põhjal, et kiirendada näiteks virtuaalsetes ja pilvandmetöötluse keskkondades ärirakenduste ja -teenuste juurutamist.

Kuna virtuaalne infrastruktuur võimaldab väiksema IT-ressursside hulgaga rohkem ära teha, on toiteallika töökindlus äärmiselt oluline. Siin astubki mängu Eaton. Süsteemikahjustuste ja tööseisakute vältimiseks on meie toitehaldus- ja kaitselahendused ühendatud Cisco toodetega.

Eaton ja Cisco

Eaton ja Cisco

Eaton on Cisco eelistatud lahenduste, originaalseadmete ja ühilduvate toodete pakkuja. See tähendab võimast, integreeritud ja kohandatava suurusega infrastruktuuri koondlahendust, mille ülesanne on kaitsta ja toetada teie võrku.

Integration

Integratsioon

UCS-i integreeritud infrastruktuuride tähtsa osana aitavad Eatoni lahendused tagada IT-süsteemide ohutu töö ja kestvuse.

  • Koondjuhtimine VMware vCenteri, Citrix XenCenteri, Microsoft Hyper-V ja CA Nimsofti lisandmooduliga.
  • Integratsioon UCS-i serverihalduriga, et võimaldada toitetarbimise piiramist (serveri energiatarbe piirmäära kehtestamine pikema elektrikatkestuse ajaks).
  • Approved compatible products—including some designed specifically for use with Cisco products and Cisco HyperFlex hyperconverged solutions
  • As a Dell EMC Technology Connect Advantage Partner, Eaton delivers integrated and scalable solutions to protect and support VSPEX, VxRail and Vblock ecosystems.
  • NetApp Alliance’i partnerlusprogrammi liikmena pakume toitehalduslahendusi FlexPod, et muuta süsteem paremini kasutatavaks ja vähendada projektidega seotud riske.
  • Koormuse vähendamine, virtuaalmasinate migratsioon, energiatarbimise piiramine ja NetApp FAS-i toiteseadistuse juhtimine (Data ONTAP-i kaudu) koos nutika toitehalduriga (Intelligent Power Manager – IPM).
  • Tõrgetest taastumine.

Vaadake Eatoni pakkumisi Cisco lahendustele siit

Tagasi Cisco avalehele