Eaton ja SimpliVity

Eatoni energiainfrastruktuuri lahendused SimpliVity jaoks

SimpliVity läbiproovitud partnerina aitab Eaton maksimeerida SimpliVity lahenduste väärtust, pakkudes täielikult integreeritud, skaleeritavat tootevalikut, mis lihtsustab keerulist energiasüsteemi ja parandab selle kättesaadavust. Meie energiainfrastruktuurilahenduste täielik valik hõlmab energiakaitset, energiajaotust, IT-püstikuid ja nutikat energiatarkvara.

Korraldamine

SimpliVity lahendused Eatoni toega

SimpliVity ülikoondatud infrastruktuurilahendused nõuavad korrektset energiakaitset ja -haldust. Vaadake altpoolt näiteid Eatoni lahendustest SimpliVity püstikute jaoks.

Kaugkontorilahendus
250 kasutaja VDI-lahendus
Eaton 5PX UPS

Lisateave toodete kohta, mida Eaton SimpliVityle pakub

 • Arukas energiatarkvara - energiavõrgu vaatamine, jälgimine ja haldus kaugjuhtimispuldist/virtuaalkonsoolist ning rikete kõrvaldamise protseduuride käivitamine, sh virtuaalse masina liigutamine või säästev väljalülitamine suurema toitekatkestuse korral.
   
 • 5PX UPS – serveriklassi UPS IT-püstikute usaldusväärseks kaitsmiseks
   
 • ePDU mõõdetav G3 sisend – Eatoni püstikute energiajaotusüksused energia arukaks jaotamiseks püstikutes olevatele IT-seadmetele
   
 • EMP - keskkonnaandur, mis annab reaalajas teavet temperatuuride, niiskuse, turvalisuse ja suitsu tuvastamiseks ja võimaldab maksimaalset teavitamist ja automatiseeritud protseduure
   
 • RE-seeria IT-püstik IT-seadmete usaldusväärseks majutamiseks ja korraldamiseks

Lugege, milliseid eeliseid pakub teie ärile Eatoni integreerimine SimpliVityga.

 

Tagasi SimpliVity veebilehele