Eaton Alliances

Aljansas

Glaudžiai bendradarbiaudamas su IT technologijų lyderiais, Eaton tiekia laboratorijose patikrintus maitinimo valdymo sprendimus, kurie dera su virtualizuotomis IT sistemomis, įskaitant susietas ir hipersusietas infrastruktūras.

Cisco Solution Partner

Cisco

„Cisco“ sujungia tai, kas nėra sujungta: žmones, procesus, duomenis ir objektus. Pamatykite, kaip „Eaton“ integruoja ir užtikrina vertę kaip „Cisco“ sprendimų partnerė.

Citrix

Eaton Intelligent Power Manager sklandžiai integruojasi su Citrix XenCenter Server.

Dell EMC VSPEX LABS

Dell EMC

Dell EMC leidžia greičiau be rizikos ir tradiciniams pasidaryk pats variantams būdingo sudėtingumo įdiegti patikrintą infrastruktūrą. Eaton pateikia Dell EMC patvirtintus maitinimo valdymo sprendimus, kurie padeda išspręsti jūsų sistemai būdingas maitinimo valdymo problemas.

EMC VSPEX LABS

Microsoft

Būdamas Microsoft Partner tinklo narys, Eaton padeda naudojamos galios stebėjimą integruoti tiesiai į Microsoft Systems Center Operations Manager.

NetApp

Būdamas NetApp Alliance Partner Program narys, Eaton pateikia galingą, integruotą ir plečiamą infrastruktūrą, kuri sukurta taip, kad tinkamai saugotų ir atitiktų FlexPod reikalavimus.

Nutanix

Išmanūs, integruoti ir išplečiami „Eaton“ sprendimai padeda organizuoti, apsaugoti ir tvarkyti „Nutanix“ programas, sumažinti riziką ir užtikrinti verslo tęstinumą.

SimpliVity

Dirbdama pramoniniame aljanse su SimpliVity, OmniCube ir OmniStack platformas Eaton patobulina panaudodama visapusiškai integruotą, plečiamą infrastruktūrą, kuri supaprastina virtualizuotose aplinkose naudojamą sudėtingą energijos valdymą.

VMWare

Eaton Intelligent Power Manager yra sertifikuotas kaip VMware Ready ir, sklandžiai susisiedamas su VMware vCenter Server, leidžia iš vieno prietaisų skydelio valdyti savo virtualų tinklą ir jo maitinimą.