Rinkos

Šiandieninė verslo aplinka labiau nei bet kada anksčiau reikalauja kokybiško maitinimo ir tokių energijos valdymo sprendimų, kurie būtų lankstūs bei prisitaikantys ir nemažintų jūsų įrangos patikimumo. Sėkmingai tęsdama techninių naujovių diegimą, Eaton kuria naujos kartos sprendimus. Mūsų kokybiško maitinimo paketas sukurtas taip, kad patenkintų ypatingus užsakovų reikalavimus, papildytų naują ar ankstesnį sprendimą ir kad tai būtų visapusiškas sprendimas.

Būdama pasaulyje pirmaujančia su kokybišku maitinimu ir rezervinio maitinimo valdymu susijusių sprendimų tiekėja, Eaton yra įsipareigojusi užtikrinti aukšto lygio parengtį, kurios reikalauja šiandieninė skaitmeninė ekonomika. Mes siūlome sprendimus, kurie paruošti taip, kad atitiktų įvairių sistemų reikalavimus, įskaitant:

Virtualias ir susietas aplinkas

Eaton siūlo išbaigtos maitinimo infrastruktūros sprendimus, skirtus šiuolaikinėms virtualioms ir debesijoje veikiančioms IT sistemoms, įskaitant susietų ir hipersusietų infrastruktūrų sprendimus. Mūsų sprendimai padeda pagerinti IT našumą, sumažinti išlaidas ir užtikrinti duomenų vientisumą bei viso verslo nepertraukiamumą.

Duomenų centrai

Eaton siūlo novatoriškus atsakingoms užduotims atlikti pritaikytus sprendimus, kurie aukštesnę sistemos parengtį leidžia užtikrinti su mažesnėmis kapitalinėmis bei eksploatacinėmis išlaidomis ir yra lankstūs bei plečiami sprendimai, kurie pritaikyti ypatingiems verslo poreikiams.

Laivai ir atvira jūra

Laivuose ir atviroje jūroje naudojamas pasaulinio lygio maitinimas

Telekomunikacijos

Eaton turi bet kokiam nuolatine įtampa maitinamam ryšio tinklui skirtą maitinimo sprendimą.