Eaton ir Cisco

„Eaton“ išplečia „Cisco“ funkcijas

„Cisco“ keičia organizacijų verslo vykdymo būdą taikydama automatizavimo politikų ir standartizuotų IT procesų sprendimus su „Unified Computing System™“ (UCS). UCS konfigūracija yra programuojama taikant vienodą, modeliuojamą valdymą, o tai leidžia paspartinti įmonių klasės programų ir paslaugų diegimą virtualiojoje ir debesų kompiuterijos aplinkoje.

Kadangi virtuali infrastruktūra leidžia atlikti daugiau su mažiau IT išteklių, būtina užtikrinti tinkamą galios tiekimo apsaugą. Tai „Eaton“ užduotis. Mūsų galios valdymo ir apsaugos sprendimai kartu su „Cisco“ užtikrina neprilygstamą kontrolę ir apsaugą nuo pažeidimų ir prastovų.

Eaton ir Cisco

„Eaton“ ir „Cisco“

„Eaton“ yra „Cisco“ pasirinkta sprendimų partnerė, originalios įrangos ir suderinamų produktų tiekėja. Tai reiškia, kad gaunate galingą, integruotą ir pagal poreikius išplečiamą infrastruktūros sprendimą, pritaikytą tinkamai saugoti ir palaikyti jūsų tinklą.

Integracija

Integracija

Kaip būtinas USC integruotos infrastruktūros elementas „Eaton“ sprendimai užtikrina saugų veikimą ir verslo tęstinumą IT aplinkose.

  • Centralizuotas valdymas su „VMware vCenter“, „Citrix XenCenter“, „Microsoft Hyper-V“ ir „CA Nimsoft“ įskiepiais
  • Integracija su „USC Server Manager“, palaikanti galios paskirstymą (serverio energijos sąnaudų ribų nustatymą ilgalaikio energijos tiekimo pertraukimo atveju)
  • Approved compatible products—including some designed specifically for use with Cisco products and Cisco HyperFlex hyperconverged solutions
  • As a Dell EMC Technology Connect Advantage Partner, Eaton delivers integrated and scalable solutions to protect and support VSPEX, VxRail and Vblock ecosystems.
  • Būdami „NetApp“ aljanso partneriais, teikiame galios valdymo sprendimus „FlexPod“ skirtus padidinti sistemos prieinamumą ir sumažinti projektų riziką
  • Geresnis apkrovų paskirstymas, virtualių įrenginių migracija, energijos paskirstymas ir „NetApp“ FAS galios nustatymų valdymas (per „Data ONTAP“) su „Intelligent Power Manager“ (IPM)
  • Atkūrimo po avarijos inicijavimas trikčių vietose

„Eaton“ pasiūlymus „Cisco“ sprendimams peržiūrėkite čia

Atgal į „Cisco“ pagrindinį puslapį