Total Cost of Ownership Download for AndroidDownload for iOS

Bendroji nuosavybės kaina

Darbo režimų supratimas

Spaudimą kontroliuoti išlaidas jaučia visi – nuo IT specialisto iki generalinio įmonės direktoriaus. Šiais laikas veiksmingas bendrųjų nuosavybės išlaidų (TCO) valdymas yra ne prabanga, o būtinybė. Anksčiau atrodęs neįmanomas 99 proc. efektyvumas šiandien yra įprastas visiems „Eaton“ UPS. Jeigu sprendimus priimate atsižvelgdami į efektyvumą, turite skirti laiko ir susipažinti su įvairiais „Eaton“ pasiūlymais.

99 proc. veiksmingumą užtikrinanti energijos taupymo sistema (ESS)

Padidina veiksmingumą iki 99 proc. ir sustabdo maitinimo modulius, kai maitinimo palaikymas nebūtinas. Maitinimas tiekiamas per statinį apėjimo šuntą, todėl viršijamos iš anksto nustatytos įvesties ribos, UPS vos per dvi milisekundes persijungia į dvigubo konvertavimo režimą. Pasirinkus ESS režimu patiriami ne tik labai maži galios nuostoliai, bet ir neleidžia atsirasti greitiems trumpiems įtampos pertrūkiams. Tai paprasčiausiai pažangiausia, patikimiausia ir greičiausiai reaguojanti energijos taupymo technologija.

CO2 Emission Reduction
*1 x 9395P 1 100 kW ESS režimu ir 27 proc. apkrovos lygiu ilgiau kaip 10 metų, palyginti su dvigubo konvertavimo režimu.

ESS yra labiausiai pasitvirtinusi ir patikimiausia energijos taupymo sistema rinkoje, daugybę metų naudojama įvairiose diegiamose sistemose. Palyginti su labai dideliu dvigubo konvertavimo efektyvumu, ESS režimas gali sumažinti galios nuostolius 74 proc. esant įprastai UPS apkrovai.

900000 kVA

Optimizuoto dvigubo konvertavimo efektyvumas – kintančių modulių valdymo sistema (VMMS).

VMMSPadeda pasiekti didelį veiksmingumą net ir esant mažai UPS apkrovai – paprastai perteklinėse UPS sistemose. VMMS funkcija gali optimizuoti galios modulių apkrovos lygius atskirame UPS ar lygiagrečiai sujungtose UPS sistemose mažindama papildomą UPS pajėgumą. Tai reiškia, kad užtikrinamas didesnis našumas esant ne tik mažesnei apkrovai, bet ir bet kokio lygio apkrovai, kaip tai parodyta toliau.

VMMS ir ESS yra intelektualaus veikimo režimai, optimizuojantys UPS veikimą pagal apkrovos pokyčius ar elektros energijos kokybę. Dėl būdingos apkrovos paskirstymo savybės, 9395P sistema gali užtikrinti didžiausią apkrovos apsaugą net ir visiškai praradus ryšį esant kintančios apkrovos ir maitinimo sąlygoms.

Dvigubo konvertavimo veiksmingumas

Dvigubo konvertavimo režimu taupoma elektros energija, todėl galima gerokai sumažinti eksploatavimo sąnaudas, be to, vėsinant orą suvartojama mažiau elektros energijos. Senesnės kartos UPS pakeitus į moderniausią „Eaton“ UPS, investicijos atsiperka per 2–3 metus.

Paprastas pajėgumo testas

ECTApkrovos patikrinimas gali pareikalauti daug pinigų ir laiko, tačiau ne tada, kai naudojamas „Eaton“ UPS. Atliekant paprastą pajėgumo bandymą, elektros energija recirkuliuojama iš UPS. Todėl nereikia švaistyti pinigų apkrovos imitavimo įrangos nuomai ir laiką bei energiją laikinam apkrovos pajungimui.

Naudojant ECT, paprasčiau atlikti bandymus vietoje per atidavimo eksploatuoti patikrą ir planinę techninę priežiūrą, nes nereikia nuomotis didelės ir brangios apkrovos imitavimo įrangos ir nebelieka su bandymais susijusių eksploatacinių sąnaudų. Taikant ECT 6 vienetų sistemos bandymų vietoje metu galima sumažinti UPS įsigijimo išlaidas.

Sumažinkite bendrąją nuosavybės kainą

Reduce TCODabar jau galime užtikrinti mažas eksploatavimo sąnaudas ir greitą investicijų grąžą dėl naujausių UPS aparatinės įrangos patobulinimų ir pasiteisinusių technologijų, įdiegtų „Eaton“ UPS.