Eaton Alliances

Sojusze partnerskie

Eaton współpracuje blisko z liderami technologii IT dostarczając potwierdzone w testach laboratoryjnych rozwiązania do zarządzania zasilaniem, które są kompatybilne z wirtualnymi aplikacjami IT, włącznie z infrastrukturami konwergentnymi i hiper-konwergentymi.

Cisco Solution Partner

Cisco

Cisco łączy to, co niepołączone — ludzi, procesy, dane i narzędzia. Zobacz, jak Eaton integruje i dostarcza wartościowych rozwiązań jako preferowany partner Cisco.

Citrix

Eaton’s Intelligent Power Manager seamlessly integrates with Citrix’s XenCenter Server.

Dell EMC VSPEX LABS

Dell EMC

Dell EMC pozwala wdrożyć przetestowane infrastruktury szybciej, bez ryzyka i złożoności tradycyjnego podejścia opartego na budowie własnego systemu od podstaw. Eaton dostarcza rozwiązania zarządzania energią zatwierdzone przez Dell EMC, rozwiązując specyficzne dla danej aplikacji wyzwania związane z zarządzaniem energią.

EMC VSPEX LABS

Microsoft

Będąc w sieci partnerskiej Microsoft, firma Eaton pomaga zintegrować monitorowanie zasilania energią elektryczną bezpośrednio w centralnym systemie zarządzania operacyjnego Microsoft.

NetApp

Będąc członkiem programu partnerskiego NetApp Alliance, firma Eaton dostarcza rozbudowaną, zintegrowaną i skalowalną infrastrukturę przeznaczoną dla odpowiedniej ochrony zasilania i spełniającej wymagania FlexPod.

Nutanix

Inteligentne, zintegrowane i skalowalne rozwiązania firmy Eaton umożliwiają organizowanie, zabezpieczanie i kontrolowanie wdrożeń systemów Nutanix, pomagając zmniejszać ryzyko i wspierając działanie przedsiębiorstwa.

SimpliVity

Dzięki partnerstwu z SimpliVity firma Eaton rozbudowuje platformy OmniCube i OmniStack o w pełni zintegrowaną i skalowalną infrastrukturę, która ułatwia zarządzanie energią w środowiskach wirtualnych.

VMWare

Program Intelligent Power Manager firmy Eaton jest certyfikowany jako przygotowany do wirtualizacji VMware i bezproblemowo integruje się z serwerem vCenter firmy VMware, umożliwiając zarządzanie z jednej konsoli sieciami zwirtualizowanymi oraz urządzeniami do ich zasilania.