News Releases - 2018

Data: 23 październik 2018

Firma Eaton wprowadza gamę zasilaczy UPS 9SX o niższych mocach

Nowe modele są kontynuacją wiodącej w branży serii 9130

GDAŃSK ... Firma Eaton, zajmująca się zarządzaniem energią, ogłosiła dziś wprowadzenie nowych modeli zasilaczy awaryjnych UPS 9SX o niższej klasie mocy na rynki w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce (EMEA). UPS Eaton 9SX oferuje wysoką dostępność, elastyczność i zaawansowaną ochronę dla infrastruktury IT i małych centrów przetwarzania danych, jak również dla zastosowań sieciowych, przemysłowych, medycznych, telekomunikacyjnych oraz magazynowania energii. Nowe modele UPS 5-11kVA rozszerzają istniejącą gamę produktów o urządzenia z większym zakresem mocy od 700 VA do 6 kVA i są dostępne w formatach wieżowych i w opcji Rack. Nowa gama produktów jest dostępna od września 2018 roku.

Seria Eaton 9SX jest kontynuacją wiodącej na rynku serii UPS 9130 firmy Eaton, wprowadzonej na rynek w 2008 r. i znanej ze swojej konkurencyjnej ceny i wysokiej wydajności. Seria 9SX bazuje na funkcjach z rodziny produktów Eaton 9130 i jest ona uzupełniona o nowe elementy, w tym:

  • Pomiary energii w celu śledzenia jej zużycia poprzez monitorowanie wartości kWh na poziomie zasilacza UPS
  • Ulepszony wyświetlacz LCD z większą liczbą parametrów, aby zapewnić szybką i precyzyjną aktualizację stanu zasilacza UPS
  • Wyświetlanie informacji o dacie zalecanej wymiany baterii
  • Automatyczne wykrywanie baterii przez zewnętrzne moduły (EBM)

„Model 9SX bazuje na mocnych stronach serii 9130. Uzupełniliśmy bardzo dobrze zbudowany, popularny produkt, o nowe funkcje wspierające nowoczesne zastosowania i infrastrukturę IT”, mówi Christophe Jammes, product manager w firmie Eaton. „Jest to bardzo ważna zmiana dla firmy Eaton i naszych klientów, zwłaszcza że model 9130 to nasz najlepiej sprzedający się online zasilacz awaryjny UPS, a obecnie oferujemy naszym klientom łatwą opcję aktualizacji do wersji 9SX w celu modernizacji infrastruktury IT i centrum przetwarzania danych”.

Seria 9SX wykorzystuje wiodące na rynku technologie firmy Eaton, aby zapewnić klientom najlepsze ceny i najwyższe wskaźniki wydajności. Współczynnik mocy 9SX wynosi 0.9, co oznacza, że gwaratunje on większą moc rzeczywistą (w watach) dla zapewnienia lepszej ochrony urządzeń. Dzięki wytrzymałej topologii jest jeszcze bardziej niezawodny i wykorzystuje technologię podwójnej konwersji do stałego monitorowania stanu zasilania (napięcia i częstotliwości) oraz uruchamiania automatycznego bypassu w przypadku przeciążenia lub awarii zasilacza UPS.

W połączeniu z przystosowanym do wirtualizacji oprogramowaniem Intelligent Power Manager, monitorowanie i obsługiwanie zasilacza 9SX może być wykonywane za pomocą platform do zarządzania wirtualizacją, takich jak VMware, vCenter i Microsoft HyperV. Umożliwia to specjalistom od IT łatwą konfigurację opartą na zasadach automatyzacji zdarzeń związanych z zasilaniem, takich jak automatyczne przywracanie danych po awarii, kontrolowane zamknięcie systemu, zrzut obciążenia i współdziałanie z orkiestratorem chmury.

Więcej informacji o nowej serii 9SX UPS firmy Eaton można uzyskać na stronie www.eaton.pl/powerquality. Aktualności dostępne są na kanale (@ETN_EMEA) komunikatora Twitter oraz na stronie firmy (Eaton) w serwisie LinkedIn.

Informacje o firmie Eaton
Sektor elektryczny Eaton jest globalnym liderem w dziedzinie dystrybucji zasilania i zabezpieczenia obwodów; zabezpieczenia zasilania zapasowego; regulacji i automatyki; oświetlenia i bezpieczeństwa; rozwiązań strukturalnych i sprzętu instalacyjnego; rozwiązań do pracy w surowych i niebezpiecznych warunkach; a także usług inżynieryjnych. Dzięki swojemu zestawowi globalnych rozwiązań Eaton jest w stanie sprostać najbardziej krytycznym wyzwaniom w zarządzaniu zasilaniem elektrycznym dnia dzisiejszego.

Eaton to spółka zajmująca się dystrybucją energii, która w 2017 roku osiągnęła sprzedaż rzędu 20,4 mld USD. Zapewniamy wydajne energetycznie rozwiązania, które pomagają naszym klientom zwiększyć efektywność i bezpieczeństwo oraz zrównoważyć zużycie energii elektrycznej, hydraulicznej i mechanicznej. Eaton pragnie poprawiać jakość życia i dbać o środowisko poprzez technologie i usługi związane z dystrybucją energii. Eaton zatrudnia około 96 000 pracowników i sprzedaje produkty klientom w ponad 175 krajach. Więcej informacji można uzyskać na stronie www.eaton.eu.

Kontakt dla czytelników: Eaton Electric Sp. z o.o., Biuro Warszawa, ul. Krakowiaków 34, 02-255 Warszawa, Poland. Tel: +48 22 320 5050, Email: pl-warszawa@eaton.com 

Kontakt dla prasy: Kate Siwek, Publitek, Tel: +44 (0)1582 390980, Email: kate.siwek@publitek.com 

Informacje pokrewne
Serwis prasowy
2019
2018
2017