News Releases - 2018

Data: 30 lipiec 2018

Oprogramowanie Intelligent Power Manager firmy Eaton zapewnia zwiększone możliwości zarządzania energią dla hiperkonwergentnej infrastruktury firmy Nutanix.

GDAŃSK ... Firma Eaton ogłosiła dziś wprowadzenie na rynek oprogramowania Intelligent Power Manager™ (IPM) w wersji 1.6 w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka). Nowa wersja oprogramowania oferuje pełną integrację z platformą hiperkonwergentnej infrastruktury Nutanix Acropolis. Dzięki tej integracji, użytkownicy Nutanix Acropolis, w tym specjaliści technologii informacyjnych (IT) i menedżerowie centrów przetwarzania danych, mogą teraz korzystać z oprogramowania IPM firmy Eaton w celu zapewnienia etapowego wyłączania infrastruktury Nutanix, zwiększając ciągłość działania i chroniąc dane o krytycznym znaczeniu podczas zdarzeń związanych z brakiem lub zakłóceniami zasilania.

„Specjaliści IT coraz częściej postrzegają infrastrukturę hiperkonwergentną jako szansę na obniżenie kosztów i zwiększenie dostępności rozmieszczenia przeważającej struktury IT”, powiedział Rory Higgins, menedżer produktu w dziale automatyki centrów przetwarzania danych w firmie Eaton. „Najnowsze jednowęzłowe i nadchodzące dwuwęzłowe opcje klastra Nutanix dla oferty Nutanix Enterprise Cloud w połączeniu z oprogramowaniem IPM firmy Eaton oraz wiodącymi w branży zasilaczami awaryjnymi UPS 93PS lub 9PX i PDU w szafach Rack G3 stanowią idealne rozwiązanie zapewniające ciągłość biznesową w celu ochrony krytycznego dla biznesu rozmieszczenia przeważającej struktury IT w odległych biurach lub magazynach, pomagając administratorom niebędącym na miejscu w łatwej integracji zarządzania zasilaniem z ich środowiskiem Acropolis”.

Nutanix Acropolis łączy w sobie bogatą pamięć masową z wbudowaną wirtualizacją w gotowym do użycia, hiperkonwergentnym rozwiązaniu infrastrukturalnym. Dzięki integracji z oprogramowaniem Eaton Intelligent Power Manager, użytkownicy programu Acropolis mogą teraz zapewnić zdalne wyłączanie Nutanix Acropolis Hypervisor (AHV) podczas nieprzewidzianych zdarzeń związanych z zasilaniem, bez obawy o utratę lub integralność danych.

Oprócz możliwości integracji z rozwiązaniem Nutanix Acropolis, najnowsza wersja oprogramowania Eaton Intelligent Power Manager umożliwia integrację z oprogramowaniem infrastrukturalnym VMware® vSAN oraz platformą wirtualizacyjną Microsoft Hyper-V. Integracje te umożliwiają operatorom środowisk vSAN wydajne i efektywne zarządzanie infrastrukturą energetyczną w ramach wdrożenia vSAN lub hiperwizorów Hyper-V.
Aby uzyskać więcej informacji na temat najnowszej wersji oprogramowania Intelligent Power Manager firmy Eaton, w tym wgląd w integrację z oprogramowaniem Acropolis, prosimy o odwiedzenie strony www.eaton.eu/intelligentpower. Aby dowiedzieć się więcej o współpracy firmy Eaton z firmą Nutanix w ramach sojuszu, prosimy o odwiedzenie strony www.eaton.eu/nutanix.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.eaton.pl. Aktualności dostępne są na kanale (@ETN_EMEA) komunikatora Twitter oraz na stronie firmy (Eaton) w serwisie LinkedIn.

Informacje o firmie Eaton
Sektor elektryczny Eaton jest globalnym liderem w dziedzinie dystrybucji zasilania i zabezpieczenia obwodów; zabezpieczenia zasilania zapasowego; regulacji i automatyki; oświetlenia i bezpieczeństwa; rozwiązań strukturalnych i sprzętu instalacyjnego; rozwiązań do pracy w surowych i niebezpiecznych warunkach; a także usług inżynieryjnych. Dzięki swojemu zestawowi globalnych rozwiązań Eaton jest w stanie sprostać najbardziej krytycznym wyzwaniom w zarządzaniu zasilaniem elektrycznym dnia dzisiejszego.

Eaton to spółka zajmująca się dystrybucją energii, która w 2017 roku osiągnęła sprzedaż rzędu 20,4 mld USD. Zapewniamy wydajne energetycznie rozwiązania, które pomagają naszym klientom zwiększyć efektywność i bezpieczeństwo oraz zrównoważyć zużycie energii elektrycznej, hydraulicznej i mechanicznej. Eaton pragnie poprawiać jakość życia i dbać o środowisko poprzez technologie i usługi związane z dystrybucją energii. Eaton zatrudnia około 96 000 pracowników i sprzedaje produkty klientom w ponad 175 krajach. Więcej informacji można uzyskać na stronie www.eaton.eu.

Kontakt dla czytelników: Eaton Electric Sp. z o.o., Biuro Warszawa, ul. Krakowiaków 34, 02-255 Warszawa, Poland. Tel: +48 22 320 5050, Email: pl-warszawa@eaton.com 

Kontakt dla prasy: Kate Siwek, Publitek, Tel: +44 (0)1582 390980, Email: kate.siwek@publitek.com 

Informacje pokrewne
Serwis prasowy
2019
2018
2017