News Releases - 2019

Data: 3 październik 2019

Nowa generacja systemów dystrybucji zasilania do szaf serwerowych Eaton ePDU G3+

GDAŃSK ... Sprawne i niezawodne systemy dystrybucji zasilania są sercem każdego centrum przetwarzania danych. Według Przemysława Pazery, Managera ds. Produktów IT w firmie Eaton - „Nie ma Data Center bez odpowiednich systemów dystrybucji zasilania. Istotną ich cechą jest bezpieczeństwo i możliwość monitorowania warunków, czy to środowiskowych czy też związanych bezpośrednio z zasilaniem. Sprawne zasilanie to jednocześnie ciągła praca urządzeń aktywnych, które odpowiadają za pracę całej architektury IT”.

Warto zwrócić uwagę na możliwości jakie dają nowoczesne systemy dystrybucji zasilania ePDU G3+, od Eaton. Pozwalają one między innymi na:

  • Dokładny pomiar zużycia energii – ePDU G3+ pozwala efektywnie mierzyć zużycie energii wszystkich gniazd lub poszczególnych gniazd z dokładnością +/-1%, co pozwala je zastosować w centrach danych rozliczeniowych lub kolokacyjnych.
  • P-Lock & eGrip system - nowa konstrukcja gniazda z podwójnym mechanizmem bezpieczeństwa.
  • Oprogramowanie wewnętrzne jest regularnie aktualizowane, aby zachować najwyższy poziom cyberbezpieczeństwa.
  • Większy zakres pomiarów warunków środowiskowych w pomieszczeniu, dzięki możliwości podłączenia do 3 czujników temperatury i wilgotności Environmental Monitoring Probe gen2 (EMPDT1H1C2) pod jedno PDU.

Rozwiązania Eaton ePDU G3+ zostały zaprojektowane tak, aby pomagać użytkownikowi zaoszczędzić czas, pieniądze i zminimalizować ryzyko tam, gdzie można zastosować systemy dystrybucji zasilania.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.eaton.pl. Aktualności dostępne są na kanale (@ETN_EMEA) komunikatora Twitter oraz na stronie firmy (Eaton) w serwisie LinkedIn.

Informacje o firmie Eaton
Sektor elektryczny Eaton jest globalnym liderem w dziedzinie dystrybucji zasilania i zabezpieczenia obwodów; zabezpieczenia zasilania zapasowego; regulacji i automatyki; oświetlenia i bezpieczeństwa; rozwiązań strukturalnych i sprzętu instalacyjnego; rozwiązań do pracy w surowych i niebezpiecznych warunkach; a także usług inżynieryjnych. Dzięki swojemu zestawowi globalnych rozwiązań Eaton jest w stanie sprostać najbardziej krytycznym wyzwaniom w zarządzaniu zasilaniem elektrycznym dnia dzisiejszego.

Eaton jest firmą zarządzającą energią z obrotem 21,6 mld USD w 2018 roku. Zapewniamy wydajne energetycznie rozwiązania, które pomagają naszym klientom zwiększyć efektywność i bezpieczeństwo oraz zrównoważyć zużycie energii elektrycznej, hydraulicznej i mechanicznej. Eaton pragnie poprawiać jakość życia i dbać o środowisko poprzez technologie i usługi związane z dystrybucją energii. Eaton zatrudnia około 100 000 pracowników i sprzedaje produkty klientom w ponad 175 krajach. Więcej informacji można uzyskać na stronie www.eaton.eu.

Kontakt dla czytelników: Eaton Electric Sp. z o.o., Biuro Warszawa, ul. Krakowiaków 34, 02-255 Warszawa, Poland. Tel: +48 22 320 5050, Email: pl-warszawa@eaton.com 

Kontakt dla prasy: Kate Siwek, Publitek, Tel: +44 (0)1582 390980, Email: kate.siwek@publitek.com

Informacje pokrewne
Serwis prasowy
2020
2019
2018