News Releases - 2019

Data: 19 Wrzesień 2019

Network-M2. Nowa Karta Sieciowa Eaton Gigabit dla UPSów 3-fazowych

GDAŃSK ... Z powodu przerw w dostawie energii elektrycznej przedsiębiorstwa tracą dziesiątki, a nierzadko setki tysięcy złotych. Aby tego uniknąć warto zwrócić uwagę na monitorowanie i zarządzanie pracą zasilaczy UPS. Network-M2, nowa Karta Sieciowa od Eaton jest od teraz kompatybilna z UPSami 3-fazowymi serii Eaton 93PM, Eaton 93PS, Eaton 91PS oraz Eaton 9PHD. Wyznacza zupełnie nowe standardy łączności UPS. Od podstaw zaprojektowana z myślą o cyberbezpieczeństwie. Wprowadza najnowsze technologie interfejsu użytkownika i zapewnia niezwykle wydajny protokół MQTT do komunikacji z Intelligent Power Manager oraz oprogramowaniem Intelligent Power Protector.

Krótki czas instalacji – większa wydajność.

Dzięki swojemu interfejsowi sieciowemu karta Gigabit jest zgodna z najnowszą i najbardziej wydajną infrastrukturą sieciową w centrach danych. Ta unikalna funkcja skraca czas instalacji i umożliwia kompatybilność bez zmiany ustawień portu przełącznika sieciowego.

Bezpieczeństwo czy cyberbezpieczeństwo?

Systemy UPS są nierozłącznym elementem bezpieczeństwa każdej infrastruktury wymagającej zasilania. Dynamiczny rozwój elektroniki, automatyki, robotyki i wielu innych pokrewnych dziedzin, nakłada na producentów systemów zasilania gwarantowanego zapewnienia odpowiedniego bezpieczeństwa. Nie da się zapewnić ciągłości pracy bez odpowiedniego monitorowania zasilaczy UPS. Do tego służą karty SNMP. Warto zwrócić uwagę, że nowa karta Eaton Gigabit Network-M2 spełnia rygorystyczne normy dotyczące cyberbezpieczeństwa, co potwierdza Certyfikat UL 2900-2-2, a wykorzystywany przez kartę zestaw kryptograficzny SHA-2 został zaprojektowany przez inżynierów z NSA.gov.

Monitorowanie warunków środowiskowych.

Podobnie jak poprzednia karta, również Network-M2 zapewnia możliwość bezpośredniego podłączenia czujników, takich jak temperatura i wilgotność. Nowy zestaw Environmental Monitoring Probe gen2 (EMPDT1H1C2) zachowuje wszystkie funkcje poprzedniej generacji czujników, jednocześnie dodając możliwość łączenia szeregowego (do 3 czujników na hosta) co pozwala m.in. na:

  • Większy zakres pomiarów warunków środowiskowych w pomieszczeniu.
  • Karta sieciowa gigabit obsługuje ładowanie akumulatorów z kompensacją temperatury z jednego czujnika.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.eaton.pl/powerquality. Aktualności dostępne są na kanale (@ETN_EMEA) komunikatora Twitter oraz na stronie firmy (Eaton) w serwisie LinkedIn.

Informacje o firmie Eaton
Sektor elektryczny Eaton jest globalnym liderem w dziedzinie dystrybucji zasilania i zabezpieczenia obwodów; zabezpieczenia zasilania zapasowego; regulacji i automatyki; oświetlenia i bezpieczeństwa; rozwiązań strukturalnych i sprzętu instalacyjnego; rozwiązań do pracy w surowych i niebezpiecznych warunkach; a także usług inżynieryjnych. Dzięki swojemu zestawowi globalnych rozwiązań Eaton jest w stanie sprostać najbardziej krytycznym wyzwaniom w zarządzaniu zasilaniem elektrycznym dnia dzisiejszego.

Eaton jest firmą zarządzającą energią z obrotem 21,6 mld USD w 2018 roku. Zapewniamy wydajne energetycznie rozwiązania, które pomagają naszym klientom zwiększyć efektywność i bezpieczeństwo oraz zrównoważyć zużycie energii elektrycznej, hydraulicznej i mechanicznej. Eaton pragnie poprawiać jakość życia i dbać o środowisko poprzez technologie i usługi związane z dystrybucją energii. Eaton zatrudnia około 99 000 pracowników i sprzedaje produkty klientom w ponad 175 krajach. Więcej informacji można uzyskać na stronie www.eaton.eu.

Kontakt dla czytelników: Eaton Electric Sp. z o.o., Biuro Warszawa, ul. Krakowiaków 34, 02-255 Warszawa, Poland. Tel: +48 22 320 5050, Email: pl-warszawa@eaton.com 

Kontakt dla prasy: Kate Siwek, Publitek, Tel: +44 (0)1582 390980, Email: kate.siwek@publitek.com

Informacje pokrewne
Serwis prasowy
2020
2019
2018