News Releases - 2019

Data: 24 październik 2019

Licencje oprogramowania IPM Manage i IPM Optimize firmy Eaton

GDAŃSK ... Rozwój technologii komputerowych w kierunku wirtualizacji i rozwiązań hiperkonwergentnych, stawia szczególne wyzwanie producentom zasilaczy UPS. Dzisiaj, aby zapewnić najwyższy stopień bezpieczeństwa infrastruktury IT, warto zwrócić uwagę, że zasilanie gwarantowane to nie tylko urządzenia. To rozwiązania, które pozwalają na pełną i łatwą integrację z systemami innych producentów. Eaton wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich użytkowników, przygotował rozwiązania, które wspierają odbiorców w tym zakresie, zapewniając dostępność systemu, integralność danych oraz umożliwiając zdalne zarządzanie i sterowanie urządzeniami w sieci.

IPM (Intelligent Power Manager) to oprogramowanie do zarządzania systemami zasilania. Pozwala na monitorowanie stanu pracy zasilaczy UPS i jednostek rozdziału energii (ePDU G3+). Niezwykle łatwo integruje się ze sprzętem podłączonym do gniazd wyjściowych, zapewniając jednocześnie możliwość ciągłego działania, m.in. poprzez wyzwalanie planów migracji maszyn wirtualnych, jak i zamykanie mniej istotnych urządzeń w celu utrzymania ciągłości pracy w przedsiębiorstwie.

Mając na uwadze swoich użytkowników, firma Eaton wprowadziła zmiany w licencjonowaniu oprogramowania IPM. Teraz jest ono dostępne w dwóch różnych opcjach licencyjnych i skalowane nawet do 500 urządzeń.

  • IPM Manage to darmowa, podstawowa licencja, która może chronić do 10 urządzeń bez opłat, dając klientom szansę sprawdzenia jakie korzyści mogą wyniknąć ze stosowania IPM i jak umożliwia ono podstawowe mnitorowanie i zarządzanie.
  • IPM Optimize zawiera zaawansowane funkcje wirtualizacji oraz umożliwia oparte na zdarzeniach, zautomatyzowane zarządzanie sprzętem IT – jak np. zamknięcie lub migracja serwera.

Warto zwrócić uwagę, że płatne licencje można za darmo przetestować przed zakupem. Licencje demo dostępne są na 30, 60 lub 90 dni.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.eaton.pl. Aktualności dostępne są na kanale (@ETN_EMEA) komunikatora Twitter oraz na stronie firmy (Eaton) w serwisie LinkedIn.

Informacje o firmie Eaton
Sektor elektryczny Eaton jest globalnym liderem w dziedzinie dystrybucji zasilania i zabezpieczenia obwodów; zabezpieczenia zasilania zapasowego; regulacji i automatyki; oświetlenia i bezpieczeństwa; rozwiązań strukturalnych i sprzętu instalacyjnego; rozwiązań do pracy w surowych i niebezpiecznych warunkach; a także usług inżynieryjnych. Dzięki swojemu zestawowi globalnych rozwiązań Eaton jest w stanie sprostać najbardziej krytycznym wyzwaniom w zarządzaniu zasilaniem elektrycznym dnia dzisiejszego.

Eaton jest firmą zarządzającą energią z obrotem 21,6 mld USD w 2018 roku. Zapewniamy wydajne energetycznie rozwiązania, które pomagają naszym klientom zwiększyć efektywność i bezpieczeństwo oraz zrównoważyć zużycie energii elektrycznej, hydraulicznej i mechanicznej. Eaton pragnie poprawiać jakość życia i dbać o środowisko poprzez technologie i usługi związane z dystrybucją energii. Eaton zatrudnia około 100 000 pracowników i sprzedaje produkty klientom w ponad 175 krajach. Więcej informacji można uzyskać na stronie www.eaton.eu.

Kontakt dla czytelników: Eaton Electric Sp. z o.o., Biuro Warszawa, ul. Krakowiaków 34, 02-255 Warszawa, Poland. Tel: +48 22 320 5050, Email: pl-warszawa@eaton.com

Kontakt dla prasy: Kate Siwek, Publitek, Tel: +44 (0)1582 390980, Email: kate.siwek@publitek.com 

Informacje pokrewne
Serwis prasowy
2020
2019
2018