Aphel Limited

Spółka Aphel Limited, przejęta przez Eaton w 2007 r., była doświadczonym producentem zaawansowanych technologicznie systemów łączności sieciowej, uwzględniających bieżące i przyszłe potrzeby systemów w zakresie zasilania i przesyłania danych. Aphel projektował swoje produkty z myślą o różnych branżach, takich jak sieci i telekomunikacja, przemysł i wojskowość. Obecnie są one oferowane pod marką ePDU jako część asortymentu systemów zasilania Eaton.

Rozwiązania te umożliwiają mierzenie zużycia energii w centrach przetwarzania danych do poziomu pojedynczego serwera oraz zbadanie sposobu jej dystrybucji. Systemy dystrybucji zasilania Eaton wykorzystują technologię monitorowania sieci lokalnych lub IP do analizowania dystrybucji energii w stelażu celem zrównoważenia i segmentacji obciążenia oraz obliczenia wydajności systemu i zużywanej przez niego mocy. „Zarządzana” technologia firmy Eaton umożliwia również kompleksowe monitorowanie gniazd sieci elektrycznej, ich przełączanie i sekwencjonowanie oraz zarządzanie nimi.

Eaton z powodzeniem opracowuje kolejne generacje takich urządzeń, wykorzystując innowacje technologiczne. Dotyczy to wszystkich produktów. Nasze produkty związane z jakością zasilania powstały z myślą o zaspokojeniu specyficznych wymagań klientów i funkcjonalnym uzupełnieniu nowych lub dostępnych już produktów, aby stworzyć kompleksowe rozwiązanie.