Powerware Logo

Powerware

Eaton, jeden z największych producentów kompleksowych systemów poprawiających jakość zasilania i ułatwiających zarządzanie nim, dokłada wszelkich starań, aby jego produkty z serii Powerware osiągnęły jak najwięcej „dziewiątek” oznaczających poziom niezawodności wymagany w dzisiejszym świecie technologii cyfrowych. Seria ta obejmuje szereg znakomitych produktów i usług, w tym:

zasilacze awaryjne (UPS)
zasilacze prądu stałego
oprogramowanie do zarządzania
kompleksowe usługi itp

Chcemy zagwarantować klientom, że problemy z dostawami energii nie zagrożą ich systemom, danym i operacjom. Gwarancja ta jest oparta na ponad 40 latach doświadczeń, dogłębnej znajomości potrzeb użytkowników, ciągłym wprowadzaniu innowacji i świadczeniu światowej klasy usług.

Produkty Powerware cieszą się uznaniem zarówno specjalistów branżowych, jak i użytkowników, którym przynoszą wiele korzyści. Żaden inny dostawca systemów UPS nie wykazał tak dobrej znajomości potrzeb klienta. Rozwiązania Powerware zajmują pierwsze miejsce na globalnym rynku systemów UPS o mocy powyżej 5 kVA i drugie w kategorii do 5 kVA. Używają ich przedsiębiorstwa różnej wielkości na całym świecie.

Eaton z powodzeniem opracowuje kolejne generacje takich urządzeń, wykorzystując innowacje technologiczne. Dotyczy to wszystkich produktów. Nasze produkty związane z jakością zasilania powstały z myślą o zaspokojeniu specyficznych wymagań klientów i funkcjonalnym uzupełnieniu nowych lub dostępnych już produktów, aby stworzyć kompleksowe rozwiązanie.