Programy i sterowniki

alt Oprogramowanie do zarządzania energią
alt Firmware Upgrades
alt Oprogramowanie pomiarowo-kontrolne dla systemów DC
alt Oprogramowanie archiwalne

Oprogramowanie do zarządzania energią

Intelligent Power Protector Screenshot
Intelligent Power Protector
IPP obsługuje produkty UPS firmy Eaton serii Powerware oraz Pulsar poprzez port USB, połączenia szeregowe i sieciowe. Ułatwia uporządkowane zamykanie chronionych systemów IT w przypadkach przedłużających się awarii zasilania, aby chronić przed utratą danych i uszkodzeniami plików systemowych. Posiada także funkcje monitorowania i alarmowania dla pojedynczego zasilacza UPS.
Pobierz | Więcej informacji
Intelligent Power Manager Screenshot
Intelligent Power Manager
Program Intelligent Power Manager umożliwia łatwy, wszechstronny, zdalny monitoring i zarządzanie wielu urządzeń, dostarczając użytkownikowi informacji o warunkach zasilania i środowiska.
Pobierz | Więcej informacji
Management pack for Microsoft System Center Operations Manager
Pakiet zarządzający dla Microsoft System Center Operations Manager (SCOM)
Użyj wtyczki oprogramowania, aby bezpośrednio monitorować swoje zasilacze UPS firmy Eaton bezpośrednio z Microsoft SCOM. Wygenerujesz raporty okresowe i uzyskasz informacje o parametrach technicznych swojego sprzętu z poziomu jednego interfejsu.
Pobierz | Więcej informacji

Eaton UPS Companion
Eaton UPS Companion umożliwia zarządzanie energią komputerów osobistych dla SOHO, małych firm i użytkowników domowych.
Pobierz program | Więcej informacji

Zintegrowane zarządzanie zasilaniem
Rozwiązanie Microsoft Integrated Power Management
Pobierz program

Firmware Upgrades

Connectivity Firmware, Flash Utilities and SNMP MIBs
Aktualizacja oprogramowania sprzętowego produktów komunikacyjnych do najnowszej wersji zawierającej dodatki w językach francuskim, rosyjskim, niemieckim, włoskim itd.
Pobierz program

Eaton BladeUPS Firmware Updates
Keep your Eaton BladeUPS working at its best with the latest firmware updates.
Pobierz program

Eaton ePDU Firmware Updates
Keep your Eaton ePDU working at its best with the latest firmware updates.
Pobierz program

Oprogramowanie pomiarowo-kontrolne dla systemów DC

PowerManagerII
Oprogramowanie PowerManager II zapewnia efektywne zdalne zarządzanie dla systemów zasilania DC Powerware. Intuicyjny, oparty na Windows® interfejs użytkownika pozwala na szybki wgląd w zwięzłe podsumowanie informacji lub specyficznych funkcji sterowania, kluczowych danych eksploatacyjnych lub szczegółów alarmu.
Więcej informacji

DCTools
DCTools jest nowym narzędziem programowym, pozwalającym konfigurować systemy DC.
Pobierz | Więcej informacji

Oprogramowanie archiwalne

Rozszerzenia dla urządzeń IBM
Uzupełnieniem bogatej oferty oprogramowania do monitoringu zasilaczy UPS marki Eaton jest oprogramowanie pozwalające na zamykanie przekaźnikowych urządzeń firmy IBM. 
Pobierz program | Więcej informacji

Zestaw integracjny zasilaczy UPS Eaton serii Pulsar
Pozwala na łatwą integrację zasilaczy UPS Eaton (wyposażonych w karty ConnectUPS MS lub kartę sieciową) do najnowszych wersji popularnych platform systemów zarządzania sieciowego.
Pobierz program

Eaton Personal Solution-Pac
Program idealnie dopasowany do zarządzania zasilaniem komputerów osobistych (oraz powiązanych z nimi urządzeń peryferyjnych) poprzez interfejs szeregowy/USB z wykorzystaniem zasilaczy UPS z serii Pulsar.
Pobierz program | Więcej informacji

PowerVision
To działające w Windows oprogramowanie pozwala proaktywnie i z dowolnego miejsca monitorować stan i wydajność zasilaczy UPS, przesyłu energii i systemów środowiskowych w całym przedsiębiorstwie. Zwiększeniu ulega dzięki temu niezawodność infrastruktury ochrony zasilania.
Pobierz program | Więcej informacji

  Obsługiwane systemy operacyjne

LanSafe WebView v. 1
Oprogramowanie LanSafe WebView stanowi interfejs internetowy zapewniający dostęp z poziomu przeglądarki internetowej do właściwości zasilania awaryjnego dotyczących komputera zarządzającego (LanSafe Controller) i innych nadzorowanych urządzeń.
Pobierz program | Więcej informacji

Eaton MultiView
Oprogramowanie bazujące na platformie Windows, automatycznie wyszukuje i łączy się z kartami ConnectUPS Web/SNMP zainstalowanymi w zasilaczach Eaton.
Pobierz program | Więcej informacji

LanSafe v. 6
Oprogramowanie LanSafe 6 udostępnia wszechstronne możliwości zarządzania zasilaniem, w tym bezpieczne zdalne wyłączanie systemów korzystających z zasilania awaryjnego i narzędzi monitorowania sieci przez port szeregowy, USB albo przez sieć.
Pobierz program | Więcej informacji

 Obsługiwane systemy operacyjne

Eaton Network Management Proxy
Rozwiązanie sieciowe udostępnia 3 główne funkcje: połączenie zasilacza UPS z siecią, ochrona komputerów oraz monitorowanie zasilaczy UPS przez sieć. Serwer SNMP/HTML Proxy to bardziej ekonomiczne rozwiązanie dla małych systemów UPS. Umożliwia sterowanie zasilaczem UPS przez sieć bez zwiększania podstawowego kosztu tego zasilacza. W systemie, do którego przez port USB lub RS232 jest podłączony zasilacz UPS, jest instalowany agent oprogramowania proxy. Agent serwera SNMP/HTML Proxy jest wykorzystywany do zdalnego zarządzania zasilaczem UPS z wykorzystaniem standardowej przeglądarki lub konsoli do zarządzania siecią.
Pobierz program

LanSafe v. 5
LanSafe v. 5 zapewnia obszerne wsparcie zarówno dla jednofazowych jak i trzyfazowych UPS-ów poprzez porty szeregowy, USB, oraz opcjonalne połączenia sieciowe.
Pobierz program | Więcej informacji

 Obsługiwane systemy operacyjne

LanSafe v. 4
LanSafe's wyłącznie technologia SafetyNet dostarcza funkcję Network Shutdown oraz umożliwia administratorowi sieci wykonanie zamknięcia większości ważnego wyposażenia na końcu.
Pobierz program

Oprogramowanie Eaton Netwatch Client wersja 5.0.0
Klienckie oprogramowanie zamykające do współpracy z kartami komunikacyjnymi ConnectUPS, BestLink i Network Management Card (NMC). NetWatch jest kompatybilne z ESXi oraz vSphere firmy VMware.
Pobierz program | Więcej informacji.

  Obsługiwane systemy operacyjne

Powerware NetWatch Software v4
Client Shutdown software for use with ConnectUPS and BestLink web cards.
Pobierz program | Więcej informacji

OnliNet
Oprogramowanie sieciowe przeznaczone do monitoringu rozbudowanej sieci zasilającej.
Pobierz program

CheckUPS
Oprogramowanie CheckUPS przeznaczone jest do zbierania i wyłaczania jednostek komputerowych zasilanych za pośrednictwem zasilaczy UPS firmy Powerware oraz Best/SOLA.
Pobierz program