Eaton Alliances

Партнери

Компанія Eaton тісно співпрацює з лідерами в області ІТ технологій для створення спільних рішень для управління електроживленням, сумісних із середовищами віртуалізації, включаючи конвергентні та гіпер конвергентні інфраструктури.

Cisco Solution Partner

Cisco

Cisco поєднує непоєднуване — людей, процеси, дані та речі. Дізнайтеся більше про те, як Eaton забезпечує інтеграцію та ефективність у якості пріоритетного партнера Cisco.

Citrix

Програмне забезпечення Intelligent Power Manager від Eaton повністю інтегрується з XenCenter Server від Citrix.

Dell EMC VSPEX LABS

Dell EMC

Dell EMC дозволяє розгортати перевірену інфраструктуру швидше, без ризику та складності, на відміну від традиційних підходів. Компанія Eaton пропонує рішення для управління електроживленням, підтверджені компанією Dell EMC, для вирішення специфічних задач в управлінні електроживленням.

EMC VSPEX LABS

Microsoft

Член мережі партнерів компанії Microsoft, Eaton допомагає здійснювати контроль електроживлення безпосередньо в Microsoft Systems Center Operations Manager.

NetApp

Член партнерської програми NetApp Alliance Partner Program, компанія Eaton забезпечує потужну, інтегровану та масштабовану інфраструктуру, яка розроблена для необхідного захисту та підтримки FlexPod.

Nutanix

Інтелектуальні інтегровані та масштабовані рішення Eaton дозволяють організовувати, захищати та керувати розгортанням продукції компанії Nutanix, допомагаючи зменшувати ризики та забезпечувати безперебійність роботи.

SimpliVity

За рахунок партнерства з Simplivity, Eaton розширює можливості платформ OmniCube та OmniStack за допомогою повністю інтегрованої, масштабованої інфраструктури, яка спрощує управління електроживленням у віртуалізованих середовищах.

VMWare

Програмне забезпечення Intelligent Power Manager від Eaton сертифіковане як VMware Ready та бездоганно інтегрується з vCenter Server від VMware, дозволяючи управляти віртуальною мережею та її електроживленням з однієї панелі.