Прес-реліз - 2017

Дата: 3 квітня 2017 р.

Нові моделі ДБЖ Eaton серії 5SC для встановлення в стійку сприяють підвищенню гнучкості системи електроживлення ІТ-інфраструктури

Монбонно, Франція Компанія Eaton розширила асортимент лінійно-інтерактивних ДБЖ, щоб надати ІТ-менеджерам більше можливостей для забезпечення надійного захисту електроживлення серверів невеликих підприємств. Серія 5SC на додаток до баштових моделей, має тепер моделі для монтажу в стійку та в стійку/башту (RT), які мають діапазон номінальної потужності від 500 ВА до 3 кВА. Ця універсальна серія ДБЖ забезпечує компактну, надійну та доступну систему захисту для безпечної експлуатації широкого спектру ІТ-обладнання та промислового обладнання: серверів, мережевих пристроїв і пристроїв зберігання даних, а також банківського обладнання.

«Встановлення ДБЖ для забезпечення надійного захисту електроживлення іноді ускладнюється нестачею вільного простору. Задля вирішення цієї проблеми компанія Eaton розробила ДБЖ серії 5SC, які можуть установлюватися навіть у найменших шафах: моделі 1000 та 1500, призначені для монтажу в стійку, можуть поміститися в шафах, що мають висоту лише 500 мм. Компактні баштові моделі також добре підходять для інтегрованих рішень, наприклад для автоматів із продажу квитків, терміналів самообслуговування та банкоматів, де безперебійне електроживлення має вирішальне значення для безпечного виконання операцій постійної дії. Отже, ця серія відповідає вимогам CE та CTUV-US і дозволяє проводити глобальне розгортання МОЕМС та інтеграторів», — заявив Стефан Лакруа, менеджер із виробництва компанії Eaton.

Серія 5SC була розроблена в такий спосіб, щоб забезпечити можливість ефективного управління та моніторингу: усі моделі оснащені РК-інтерфейсом, який працює як персональна панель керування, надаючи важливу інформацію в режимі реального часу про стан ДБЖ, навантаження та рівень заряду батареї, а також інші змінні параметри. Синусоїдна форма вихідної напруги забезпечує сумісність із найчутливішим сучасним ІТ-обладнанням, а можливість регулювання вхідного сигналу дозволяє налаштувати ДБЖ із урахуванням конкретних умов.

Усі моделі оснащені USB-портами та послідовними портами, що дозволяє виконувати автоматичну інтеграцію з усіма основними операційними системами. Крім того, моделі для монтажу в стійку та стійка/башта (коли ДБЖ можуть установлюватися в стійку або встановлюватися окремо) також мають додатковий слот для розміщення плати мережевого управління або послідовної/релейної плати для поліпшення процесу обміну даними. Цей слот робить моделі для встановлення в стійку та стійка/башта сумісними з усіма рішеннями для мережевого управління компанії Eaton, а також із такими провідними віртуальними середовищами, як VMware, RedHat, Citrix і HyperV.

Щоб мінімізувати витрати й оптимізувати термін служби, ДБЖ серії 5SC оснащені запатентованою технологією ABM компанії Eaton, яка збільшує термін служби батареї до 50 відсотків, забезпечуючи підзарядку батареї тільки за потребою.

Щоб дізнатися більше про серію ДБЖ 5SC, відвідайте www.eaton.eu/5SC.

Щоб дізнатися більше про рішення щодо забезпечення якості електропостачання, відвідайте www.eaton.eu/powerquality. Щоб дізнатися свіжі новини, стежте за нами в Twitter: @ETN_EMEA, або відвідайте нашу сторінку в LinkedIn: Eaton EMEA LinkedIn.

Про компанію Eaton
Електротехнічний сектор компанії Eaton є світовим лідером у галузях розподілу електроенергії та захисту мереж, захисного резервного електроживлення, контролю й автоматизації, освітлення та безпеки, конструктивних рішень і електровстановлювального обладнання, рішень, що використовуються в суворих умовах навколишнього середовища та небезпечних зонах, а також інженерних послуг. Компанія Eaton виконує розробку глобальних рішень для найбільш значних проблем сьогодення в галузі управління енергопостачанням.

Обсяг продажів компанії Eaton у 2016 році склав 19,7 мільярдів доларів США. Eaton розробляє енергозберігаючі рішення, які допомагають нашим клієнтам ефективно, безпечно та надійно управляти електричною, гідравлічною та механічною енергією. Компанія нараховує близько 95 000 співробітників і продає свою продукцію клієнтам у понад 175 країн світу. Для отримання додаткової інформації відвідайте наш веб-сайт www.eaton.com.

Відповідна інформація
2017
2016
Медіа запити:
З приводу будь-яких питань, які стосуються діяльності компанії Eaton напрямку Power Quality в Україні, звертайтеся, будь ласка, до:
 
Надія Агафонова
Інженер відділу продажу
Напрямку Power Quality
ДП «Ітон Електрик»
Київ, 02098, Україна
вул. Березняківська, 29, 6 поверх
Тел: +38 044 496 09 58
Email: NadezhdaAAgafonova@eaton.com