Eaton & Cisco

Рішення в області інфраструктури електроживлення Eaton для Cisco

Якщо ви керуєте центром даних, специфічною конвергентною інфраструктурою, системою уніфікованих комунікацій або окремими серверами чи комутаторами Cisco UCS, Eaton допоможе максимізувати ефективність ваших інвестицій, пропонуючи повністю інтегровані й масштабовані рішення, що спрощують складні системи електроживлення. Оскільки ми є партнером Cisco®, наш діапазон рішень у сфері інфраструктури даних включає захист електроживлення, системи розподілу енергії, монтажні стійки, структурування кабельних систем та програмне забезпечення для функції інтелектуального управління електроенергією.

Protect

Дізнайтеся більше про продукти Eaton для Cisco

  • Intelligent Power Software - сумісне з рішеннями Cisco програмне забезпечення для перегляду, контролю та управління мережею живлення з консолі дистанційної/віртуальної машини та для запуску політик аварійного відновлення, включаючи переміщення віртуальної машини або коректне завершення роботи в разі тривалого відключення електроенергії. Програмне забезпечення Intelligent Power Software працює безпосередньо із системою управління сервером Cisco UCS для обмеження споживання потужності сервера, забезпечуючи довшу роботу критично важливих навантажень чи відключення електроживлення.
  • ДБЖ Eaton 9PX – забезпечує більш високу корисну потужність (Вт) для захисту більшої кількості обладнання, залишаючи місце для розширення ІТ-систем; повністю інтегрується з програмним забезпеченням Intelligent Power Manager для безперебійної роботи серверів і віртуальних машин та для дистанційного управління.
  • ePDU G3 - це блоки розподілу навантаження в стійках Eaton для інтелектуального розподілу живлення IT-обладнання всередині стійок.
  • ІТ-стійки Eaton для надійної установки та відповідного розміщення ІТ-обладнання

Дізнайтеся про те, які переваги може дати вашому бізнесу інтеграція Eaton із Cisco.

Повернутися на головну сторінку Cisco