Eaton та Cisco

Eaton підвищує ефективність продуктів Cisco

Cisco змінює діяльність організацій завдяки автоматизації на основі політик і стандартизованих ІТ-процесів у системі уніфікованих обчислень Unified Computing System™ (UCS). Конфігурація UCS — це програмована інфраструктура з використанням уніфікованого управління на основі моделі для прискорення розгортання додатків і сервісів корпоративного класу у віртуалізованих і хмарних середовищах.

Оскільки віртуалізована інфраструктура забезпечує більш високу продуктивність, потребуючи при цьому менше ІТ-ресурсів, надійний захист має вирішальне значення. Цей захист і забезпечує компанія Eaton. Наші рішення у сфері управління та захисту енергопостачання разом із пропозиціями Cisco забезпечують безпрецедентний захист від пошкоджень та простоїв.

Eaton and Cisco

Eaton та Cisco

Eaton є партнером Cisco з рішень, партнером у сфері ОЕМ-виробництва та постачальником сумісних продуктів. Це означає, що ви отримуєте потужне інтегроване конвергентне інфраструктурне рішення з можливістю масштабування, розроблене для відповідного захисту та підтримки вашої мережі.

Integration

Інтеграція

Рішення Eaton як критично важливий елемент інтегрованих інфраструктур UCS забезпечують надійну та безперебійну роботу ІТ-середовищ:

  • Управління всією системою на одному екрані у VMware vCenter, Citrix XenCenter, Microsoft Hyper-V та за допомогою компоненту CA Nimsoft.
  • Інтеграція з Диспетчером сервера UCS для підтримки системи обмеження потужності (встановлення обмежень споживання енергії сервером у разі тривалого відключення електроживлення).
  • Схвалені сумісні продукти – враховуючи деякі продукти, розроблені спеціально для використання разом з продуктами Cisco та гіперконвергентними рішеннями Cisco HyperFlex
  • Як Dell EMC Technology Connect Advantage Partner, компанія Eaton постачає інтегровані та масштабовані рішення для захисту та підтримки екосистем VSPEX, VxRail та Vblock.
  • Наша компанія — партнер технологічного альянсу NetApp, і ми надаємо рішення з управління енергоспоживанням для системи FlexPod, щоб підвищити експлуатаційну готовність системи та скоротити проектні ризики
  • Удосконалена функція сегментування навантаження, міграція віртуальної машини, можливість обмеження живлення та управління живленням NetApp FAS (із використанням операційної системи Data ONTAP) програмним забезпеченням Intelligent Power Manager (IPM)
  • Запуск післяаварійного відновлення з використанням резервних середовищ

Дізнатись більше про пропозиції Eaton для рішень Cisco

Повернутися на головну сторінку Cisco