Total Cost of Ownership Download for AndroidDownload for iOS

Нижча сукупна вартість володіння

Розуміння режимів роботи

Від рівня ІТ до рівня директора з інформаційних технологій та фінансового директора відчувається дуже великий тиск через контроль витрат. Ефективний контроль сукупної вартості володіння зараз є необхідністю, а не розкішшю. В минулому ДБЖ міг не мати ефективність 99%, але сьогодні – це стандарт для компанії Eaton. Якщо ефективність – це визначальний критерій для Вас, знайдіть час для того, щоб розібратися в різних пропозиціях компанії Eaton.

99% рахуються – система збереження енергії (ESS)

Покращує ефективність до 99% шляхом переведення силових модулів в режим очікування, якщо не потрібна додаткова потужність. Електропостачання відбувається через статичний байпас, та ДБЖ готовий переключитися в режим подвійного перетворення за менш ніж 2 мс у разі перевищення встановленних вхідних параметрів. На додаток до дуже низьких втрат, режим енергозбереження забезпечує захист від швидких перехідних процесів в мережі. Це найбільш удосконалена та найбільш надійна енергозберігаюча архітектура.

CO2 Emission Reduction
*1 x 9395P 1100кВт в режимі ESS з навантаженням 27% понад 10 років в порівняні з режимом подвійного перетворення

Система збереження енергії (ESS) – це найбільш досліджена та надійна система на ринку, яка використовується протягом багатьох років. У порівнянні з найвищою ефективністю в режимі подвійного перетворення, система збереження енергії (ESS) може зменшити втрати на 74% при типовому навантаженні ДБЖ.

900000 kVA

Оптимізована ефективність в режимі подвійного перетворення – Адаптивна система керування модулями (VMMS)

VMMSДопомагає досягти високої ефективності навіть при низькому навантаженні ДБЖ – типово для систем ДБЖ з резервуванням. VMMS може оптимізувати рівні навантаження для силових модулів в одному ДБЖ, або в паралельній системі ДБЖ шляхом переводу не потрібних на даний момент силових модулів в режим очікування. Це означає не тільки вищу ефективність при низькому навантаженні, але й оптимальну ефективність при всіх рівнях навантаження, як це показано нижче.

VMMS та ESS – це інтелектуальні режими роботи для оптимізації роботи ДБЖ для узгодження змін навантаження або якості електропостачання. Завдяки внутрішньому розподіленню навантаження система 9395P здатна забезпечити максимальний захист навантаження навіть при повній втраті зв’язку при різних умовах навантаження та електропостачання.

Ефективність в режимі подвійного перетворення

Висока ефективність в режимі подвійного перетворення значно знижує експлуатаційні витрати та дозволяє заощаджувати на охолодженні повітря. Заміна ДБЖ старого покоління на найсучасніший ДБЖ Eaton окупиться протягом 2-3 років.

Easy Capacity Test

ECTТестування під навантаженням може бути затратним та займати багато часу – але не з ДБЖ Eaton. Функція Easy Capacity Test використовує енергію ДБЖ для тестування. Таким чином немає необхідності витрачати гроші на оренду шаф навантаження, а також не витрачається час та енергія на тимчасове підключення навантаження.

ECT робить зручнішим тестування на місці під час вводу в експлуатацію та планового технічного обслуговування та ремонту завдяки усуненню необхідності у великих та дорогих шафах навантаження та додаткових витратах на тестування. Використовуючи ECT для тестування на місці системи з 6 модулів, можливо зекономити суму покупки одного ДБЖ.

Зменшує Ваші загальні витрати на володіння

Reduce TCOНизькі експлуатаційні витрати та швидке повернення інвестицій тепер може бути досягнуто завдяки останнім апаратним розробкам ДБЖ та перевіреним технологіям, які вбудовані в ДБЖ Eaton.