Рішення UPS-as-a-Reserve від Eaton

Зелені гроші в сірому просторі

UPS-as-a-Reserve (UPSaaR) від Eaton дозволяє центрам обробки даних зробити внесок у напрямок відновлюваних джерел енергії та отримувати дохід від інвестицій

Нова можливість від енергетичної інфраструктури ЦОД

Замість того, щоб тільки споживати енергію, центр обробки даних може підтримати мережу та отримати компенсацію за це. Рішення UPS-as-a-Reserve (UPSaaR) є першим рішенням, що стосується ЦОД, яке дозволить організаціям максимізувати вигоду від ДБЖ, які вже були придбані, допомагаючи постачальникам енергії задовольняти потреби в стабільному електроживленні. Оператори великих центрів обробки даних, таких як, наприклад, постачальники хмарних сервісів або послуг хостингу та адміністрування серверів, можуть отримувати компенсацію за миттєве регулювання споживання енергії, яке допомагає уникнути збоїв в електропостачанні, без шкоди для критично важливого навантаження.

Додатковий заробіток на енергії

Рішення UPS-as-a-Reserve дозволяє центрам обробки даних збільшити конкурентоспроможність за рахунок використання вже придбаних для власних потреб ДБЖ для регулювання відхилення частоти в електромережі. Постачальники енергії будуть компенсувати операторам центрів обробки даних відключення від мережі при необхідності підтримання частоти в допустимих межах. ДБЖ як частина рішення UPSaaR може бути використане для регулювання споживання потужності енергомережі, що дозволить отримувати додатковий дохід від центру обробки даних.

  • Збільшений дохід від отримання до 50 000 євро за 1МВт електроенергії, виділеної на електромережу в рік.

  • Збільшена конкурентоспроможність за рахунок використання існуючих технологій центру обробки даних для створення додаткового доходу

  • Контроль енергії, часу та вартості у відповідь на потреби постачальника енергії

  • Душевний спокій, так як першочергова функція ДБЖ із захисту навантаження не страждає під час використання послуги

Рішення дозволяє центрам обробки даних контролювати енергію, самостійно вирішуючи який об’єм енергії запропонувати, коли і за якою ціною. Компанія Eaton встановить та здійснить підтримку послуги, надаючи комунікаційних інтерфейс разом з накопичувачем комерційної енергії. Це дозволить ЦОД пропонувати енергію як «національній мережі», так і операторам енергопередавальних систем.

Зелене рішення для ЦОД

Відновлювані джерела енергії складніше прогнозувати, а виробництво такої енергії може бути нестабільним, що робить складнішим балансування електроспоживання для постачальників енергії. Як найбільш швидко ростучі споживачі енергії, центри обробки даних можуть грати значну роль на ринку резерву первинного регулювання (РПР) ЦОД можуть підтримати постачальників енергії щодо якісного енергопостачання наступним чином:

  • Шляхом балансування резерву потужності, що сприяє розвитку «зеленої енергетики»
  • За рахунок зменшення нестабільності в електромережі, використовуючи відновлювані джерела енергії
  • Допомагаючи виробникам енергії вивести гідроенергію з резерву і використовувати її при виробництві енергії

Унікальне рішення

Компанія Eaton розробила унікальне рішення тісно співпрацюючи з компанією Fortum провідним постачальником енергії в країнах Північної Європи та Балтійського регіону. Спільні дослідження Eaton та Fortum довели, що ДБЖ здатне працювати як частина віртуальної електростанції та дозволяє центрам обробки даних вийти на високоцінний ринок послуг із надання резервів первинного регулювання. У випадку збою в електропостачанні накопичену джерелом безперебійного живлення енергію можна використовувати для регулювання споживання потужності енергомережі, а також для потокового заряду, розряджаючи батарею назад в мережу.

Рішення UPSaaR дає можливість операторам центрів обробки даних співпрацювати з постачальниками енергії для миттєвого зменшення рівня споживання енергії ЦОД та навіть для повернення енергії назад в мережу.

Related Information
Tools & Resources