Banner - Eaton püüab pidevalt leida tehnilisi uuendusi, mis aitaksid välja töötada järgmise põlvkonna lahendusi. Energiakvaliteedi portfoolio töötati välja selleks, et täita spetsiifilisi kliendinõudeid, täiendada uusi või olemasolevaid lahendusi ning pakkuda laiapõhjalist lahendust.

Turud

Enam kui kunagi varem nõuab tänane ärikeskkond energiakvaliteeti ja energiahalduslahendust, mis on ühtlasi paindlik ja kohanduv, ilma et seadmete töökindlus ohtu satuks. Eaton püüab pidevalt leida tehnilisi uuendusi, mis aitaksid välja töötada järgmise põlvkonna lahendusi. Meie energiakvaliteedi portfoolio töötati välja selleks, et täita spetsiifilisi kliendinõudeid, täiendada uusi või olemasolevaid lahendusi ning pakkuda laiapõhjalist lahendust.

Ulatuslike energiakvaliteedi ja puhverenergia halduse lahenduste üleilmse juhtiva pakkujana soovib Eaton pidevalt pakkuda saadavuse kõrgeid näitajaid, mida tänapäeva digimajandus nõuab. Pakume lahendusi, mis on mõeldud spetsiaalselt rakenduste nõuetele:

Virtuaalsed ja koondatud keskkonnad

Eaton pakub täielikke energiainfrastruktuuri lahendusi moodsatele virtuaalsetele ja pilvepõhistele IT-rakendustele, sh koondatud ja ülikoondatud infrastruktuurilahendused. Meie lahendused aitavad parandada IT-efektiivsust, alandada kulusid ja kindlustada andmete terviklikkus ning kogu äritegevuse järjepidevus.

Andmekeskused

Eaton pakub uuenduslikke, missioonikriitilisi lahendusi, mis saavutavad süsteemi parema saadavuse väiksema kapitali- ja käituskuludega ning pakuvad paindlikke, skaleeritavaid lahendusi, mis on kohandatud ettevõtte spetsiifilistele vajadustele.

Mere- ja rannikulahendused

Maailmaklassi mere- ja rannikurakenduste taga olev jõud

Telekommunikatsioon

Eatonil on alalisvoolulahendus iga alalisvooluga töötava võrgurakenduse jaoks.