Eaton alianses

Alianses

Eaton cieši sadarbojas ar vadošajiem IT tehnoloģiju uzņēmumiem, lai izstrādātu zinātniski pārbaudītus strāvas vadības risinājumus, kas ir saderīgi ar virtualizētām IT lietojumprogrammām, tostarp konverģētām un hiperkonverģētām infrastruktūrām.

Cisco Solution Partner

Cisco

Cisco savieno vēl nesavienoto, tostarp cilvēkus, procesus, datus un lietas. Uzziniet, kā Eaton integrē un rada pievienoto vērtību, būdams Cisco izvēlētais risinājumu partneris.

Citrix

Eaton izstrādātais Intelligent Power Manager ir nevainojami integrēts Citrix’s XenCenter Server sistēmā.

Dell EMC VSPEX LABS

Dell EMC

Dell EMC ļauj jums ātrāk izveidot iepriekš pārbaudītu infrastruktūru un izvairīties no riska un sarežģītības, kas raksturīgi tradicionālajai „dari pats” metodei. Eaton piedāvā Dell EMC pārbaudītus strāvas vadības risinājumus, lai atrisinātu ar jūsu lietojumprogrammām saistītās specifiskās enerģijas pārvaldības problēmas.

EMC VSPEX LABS

Microsoft

Kā Microsoft Partner tīkla dalībnieks Eaton palīdz integrēt enerģijas uzraudzību tieši Microsoft sistēmu centra operāciju menedžera programmatūrā.

NetApp

Kā NetApp Alliance Partner Program dalībnieks Eaton piedāvā jaudīgu, integrētu un elastīgu infrastruktūru, kas izstrādāta pienācīgai FlexPod prasību aizsardzībai un atbalstam.

Nutanix

Eaton viedie, integrējamie un pielāgojamie risinājumi ļauj organizēt, aizsargāt un pārvaldīt Nutanix izvietojumus, palīdz mazināt riskus un nodrošina darbības nepārtrauktību.

SimpliVity

Izmantojot industriālu savienību ar SimpliVity, Eaton uzlabo OmniCube un OmniStack platformas ar pilnībā iebūvētu, mērogojamu infrastruktūru, kas vienkāršo sarežģītu barošanas pārvaldību virtualizētās vidēs.

VMWare

Eaton Intelligent Power Manager programmatūra ir sertificēta kā VMware Ready un integrēta VMware’s vCenter Server sistēmā, ļaujot jums pārvaldīt savu virtuālo tīklu un tā barošanu no viena vadības paneļa.