Tirgi

Mūsdienu biznesa vide vairāk nekā jebkad agrāk pieprasa enerģijas kvalitāti un tādus strāvas vadības risinājumus, kas ir gan elastīgi, gan spēj pielāgoties, vienlaikus nevājinot jūsu aparatūras uzticamību. Eaton nepārtraukti tiecas pēc panākumiem, izmantojot tehniskās inovācijas, lai izstrādātu nākamās paaudzes risinājumus. Mūsu enerģijas kvalitātes portfolio tika izveidots, lai apmierinātu specifiskas klientu prasības, uzlabotu jaunus vai iepriekš izstrādātus risinājumus, kā arī nodrošinātu iespējami vispusīgus risinājumus.

Eaton kā pasaulē vadošais vispusīgu strāvas kvalitātes un rezerves padeves vadības risinājumu izstrādātājs ir apņēmies konsekventi nodrošināt visaugstākos darbspējas laika rādītājus, ko pieprasa mūsdienu digitālā ekonomika. Mēs piedāvājam īpaši pielāgotus risinājumus, lai apmierinātu lietojumprogrammu prasības, tostarp:

Virtuālas un konverģētas vides

Eaton piedāvā visaptverošus enerģijas infrastruktūras risinājumus mūsdienu virtuālajām un mākoņdatošanas IT lietojumprogrammām, tostarp konverģētu un hiperkonverģētu infrastruktūru risinājumus. Mūsu risinājumi palīdz uzlabot IT efektivitāti, samazināt izmaksas un nodrošināt datu integritāti un uzņēmējdarbības nepārtrauktību.

Datu centri

Eaton piedāvā inovatīvus, uzņēmumu misijai svarīgus risinājumus, kas ļauj panākt labāku sistēmas pieejamību ar mazākiem ieguldījumiem un ekspluatācijas izmaksām, kā arī piedāvā elastīgus un mainīgam pieprasījumam pielāgojamus risinājumus, kas vērsti uz uzņēmumu sevišķajām vajadzībām.

Kuģniecībai un krasta dienestiem

Enerģijas atbalsts pasaules klases kuģniecības un krasta dienestu lietojumprogrammām.

Telekom

Eaton piedāvā līdzstrāvas risinājumu katrai lietojumprogrammai, ko izmanto līdzstrāvas barots sakaru tīkls.