Server Room

Infrastruktūros valdymas

Intelligent Power Manager (IPM) integruoja „VMware vRealize Operations Manager“ ir „vCenter“ darbalaukį, kad galėtumėte valdyti galios tiekimą savo virtualioje aplinkoje. IPM supaprastina galios tiekimo valdymą tinkle per paprastą žiniatinklio sąsają, kad akimirksniu galėtumėte peržiūrėti savo infrastruktūros įrenginių būklę.

Data Center

Valdykite savo aplinką

IPM leidžia stebėti ir kontroliuoti jūsų galios tinklą ir visą prie jo prijungtą įrangą per „vCenter“ darbalaukį ir „vRealize Operations“ valdymo platformą. Galėsite akimirksniu prieiti prie įspėjimų, inicijuoti virtualiojo įrenginio perkėlimą ar sklandžiai jį išjungti tuo atveju, jei elektros tiekimas nebūtų atkurtas ilgesnį laiką. Su IPM integravimu galėsite nuotoliniu būdu stebėti ir valdyti įvairius „Eaton“ UPS ir stelaže montuojamus PDU įrenginius iš savo „vCenter“ darbalaukio ar „vRealize Operations“ valdymo platformos, įskaitant:

  • ePDU G3 – stelaže montuojami trečiosios kartos maitinimo paskirstymo blokai, kurie pasižymi geriausiomis klasėje savybėmis, skirtomis patenkinti konkrečius IT poreikius. IPM integravimas leidžia matuoti energijos sąnaudas ir nuotoliniu būdu valdyti atskirus lizdus.
  • 5P UPS, 5PX UPS, 9PX UPS, 93PS UPS – tiekia daugiau realios galios (vatų), kad apsaugotų daugiau įrangos ir paliktų vietos IT sistemoms plėsti. IPM integravimas užtikrina nepertraukiamą serverių ir virtualių mašinų veiksnumą bei nuotolinį valdymą.
  • Rezervo automatinio įjungimo įtaisas – įrangai su vienu maitinimo šaltiniu užtikrina maitinimo rezervavimą ir tarp šaltinių perjungia be pertrūkių. IPM palengvina nuotolinį stebėjimą ir padeda neišjungti svarbių programų.
  • Aplinkos stebėjimo daviklis – iš vCenter prietaisų skydelio per IPM surenka informaciją apie stelažo aplinkoje esančią temperatūrą ir drėgmę bei nuotoliniu būdu stebi duomenis.
IPM software

IPM programinė įranga

„Eaton“ siūlo dvi IPM programinės įrangos licencijas pagal funkcinę apimtį ir licencijuotų mazgų skaičių. (Vienas licencijuotas mazgas yra vienas UPS, stelaže montuojamas PDU įrenginys ar IPM įranga):

IPM Dashboard

Į savo virtualizavimo prietaisų skydelį integruokite maitinimo valdymą

Sužinokite daugiau apie išmaniąją maitinimo programą

Grįžkite į VMware pradžios tinklalapį

Contact me