Integration

Virtualioms aplinkoms skirtas integruotas maitinimo valdymas

Eaton Intelligent Power Manager (IPM) yra sertifikuota kaip VMware Ready ir suteikia visas priemones, kurių reikia maitinimo įrenginiams stebėti ir valdyti fizinėje ir virtualioje aplinkoje. Sklandžiai integruodamasi į tokius virtualizavimo ir debesijos valdymo įrankius kaip VMware vCenter ir vRealize Operations, IPM išplečia jų galimybes, įtraukdama prijungtų prie tinklo maitinimo įrenginių stebėjimą, valdymą ir kontrolę.

VMware Ready logo

Unikalus aljanso integravimas

Buvimas VMware Ready reiškia, kad Eaton programa IPM sklandžiai integruojasi į VMware virtualizavimo ir debesijos valdymo platformas, vCenter ir vRealize Operations, ir taip padeda užtikrinti, kad pasieksite savo SLA bei išlaikysite verslo nenutrūkstamumą. Programa pasiekti dvasios ramybę IT profesionalams padeda toliau išvardintais būdais.

  • Unifikuota valdymo sąsaja – maitinimo valdymą patogiai integruodama į vCenter ir vRealize prietaisų skydelius, supaprastina konfigūravimą ir sutrumpina mokymosi trukmę.
  • Infrastruktūrą įvertinantis apkrovos valdymas - sistemos veiksnumą padidina pailgindamas baterijų veikimo trukmę ir iki minimumo sumažindamas pagrindiniam maitinimo blokui tenkančią apkrovą; tai atliekama sustabdant nekritines mašinas (taip pat vadinama apkrovos sumažinimu) ir veikiančias virtualias mašinas perkeliant į apsaugotą zoną.
  • Dinaminis galios apribojimas – esant neigiamiems maitinimo ar aplinkos reiškiniams, kritinių apkrovų ilgesnį veikimą užtikrina apribodamas fizinio pagrindinio įrenginio vartojamą energiją.
  • Nuotolinis pagrindinio įrenginio išjungimas be agentų – taupo vertinga laiką ir panaikina su pagrindiniu įrenginiu susijusių ir naudojančių išteklius, lėtinančių veikimą ir priežiūros reikalaujančių agentų poreikį.
  • Automatinis atkūrimui po nelaimių reikalingo valdymo perėmimas – išvengti duomenų praradimo ir užtikrinti duomenų vientisumą padeda pirminių ir rezervinių tinklaviečių sinchronizavimą inicijuodamas prieš nutrūkstant maitinimui.
IPM Dashboard

Į savo virtualizavimo prietaisų skydelį integruokite maitinimo valdymą

Sužinokite daugiau apie išmaniąją maitinimo programą

Eaton VMware Ready maitinimo valdymo sprendimus taip pat patvirtino pirmaujantieji susietų ir hipersusietų struktūrų tiekėjai, įskaitant EMC, VCE ir NetApp. Eaton sprendimai užtikrina, kad susietos ir hipersusietos infrastruktūros bus patikimai apsaugotos nuo susijusių su maitinimu ir aplinka problemų, todėl pagerėja viso verslo nepertraukiamumas ir atkuriamumas.

Grįžkite į VMware pradžios tinklalapį

Contact me