Eaton Connected

„Eaton Connected“

Vienas galios paskirstymo ir atsarginio maitinimo tiekimo sistemos (UPS) sprendimas

Pasirinkdami saugų, spartų, lankstų, patikimą ir jau pasitvirtinusį pripažinimą pelniusį „Eaton Connected“ sprendimą taupysite laiką ir būsite tikri, kad rezultatai bus gauti laiku ir neviršijant biudžeto. „Eaton Connected“ siūlo sprendimą, kuriame du galingi, saugūs ir patikimi „Eaton“ produktai, UPS ir žemos įtampos skirstomasis įrenginys, integruojami į vieną atsarginio maitinimo įtaisą.

„Eaton“ siūlo modernius sprendimus ir UPS, ir galios paskirstymo srityse, o dabar „Eaton Connected“ juos sujungė į vieną sprendimą. „Power Xpert CX“ skirstomąjį įrenginį dabar galima suderinti su „Power Xpert 9395P“ UPS arba „Eaton 93PM“ UPS įrenginiu viename sprendime:

  • Įeinančių signalų linija
  • Apeinamasis kanalas priežiūrai
  • UPS sprendimas
  • Išeinančių signalų linijos

Rezultatas – kombinuotas galios paskirstymo ir UPS atsarginio energijos tiekimo sprendimas, kuris yra saugus, spartus, lankstus ir patikimas.

Patikimumas ir dizainas, skirtas sumažinti prastovas ir užtikrinti maksimalų saugumą

„Eaton“ produktai garsėja savo komponentų patikimumu ir jų atidžiu dizainu. „Eaton“ UPS ir „Eaton“ skirstomasis įrenginys viename jungtiniame sprendime padidina jo patikimumą ir akcentuoja dizaino kruopštumą.

Aukštos kokybės „Eaton“ komponentai patikimai parenkami, kad veiktų ypač saugiai ir patikimai. Jie patikrinti pagal UPS ir skirstomųjų įrenginių standartus, o jų saugus ir patikimas veikimas ir atsparumas sudėtingoms trumpojo jungimo sąlygomis yra patvirtintas.

Bet „Eaton“ testavimas, patikrinimai ir jūsų garantija tuo nesibaigia. Be atskiros UPS ir skirstomųjų įrenginių testavimo patikros kaip vienas ištisinis sprendimas patikrintas bei patvirtintas ir visas „Eaton Connected“ sprendimas – kad būtumėte ramūs.

Į rinką sparčiau

Su iš anksto suprojektuotu ir integruotu „Eaton Connected“ sprendimu paprasčiau ir lengviau suplanuoti ir įrengti sistemą, lyginant su įprasta komponentine sistema.

Modulinė „Eaton Connected“ sprendimo konstrukcija leidžia optimizuoti sistemos dizainą pagal specifinius projekto reikalavimus. Taip ne tik susikursite sprendimą, kuris tiksliai atitinka jūsų poreikius, bet ir sumažinsite įrangos perteklių. Be to, sprendimas leidžia klientams investuoti tik į tokį sprendimą, kurio jiems reikia pagal esamus poreikius.

Laiku ir neviršijant biudžeto

Siūlydamas suprojektuotus ir jau paruoštus sujungimus, „Eaton Connected“ padeda valdyti riziką supaprastindamas visą procesą nuo šaltinio iki perdavimo eksploatuoti.

UPS

Esama dviejų atsarginio maitinimo sprendimų, kuriuos prie „Power Xpert CX“ skirstomojo įrenginio galima prijungti tiesiogiai. Maitinimo galia nuo 30 kVA iki 900 kVA ir statinio perjungimo sekcija iki 1200 kVA leidžia susitvarkyti su trumpųjų jungimų srovėmis. Pasirinkite patys:

Power Xpert 9395P (250-1200 kVA)
Eaton 93PM (30-500 kVA)

Žemos įtampos skirstomasis įrenginys

Ir komercinėje, ir pramoninėje aplinkoje „Power Xpert CX® IEC“ žemos įtampos skirstomasis įrenginys užtikrins patikimą galios paskirstymą ir variklio kontrolę saugioje ir patikimoje sistemoje.

CX skirstomasis įrenginys

Tools & Resources