News Releases - 2020

Data: 24 Marzec 2020

5P litowo-jonowy zasilacz UPS firmy Eaton zwiększa ciągłość działania w rozproszonych środowiskach IT i środowiskach obliczeniowych typu edge.

GDAŃSK ... Firma energetyczna Eaton ogłosiła dziś wprowadzenie na rynek EMEA systemu zasilania gwarantowanego UPS 5P w obudowie typu rack. W oparciu o najlepszą w swojej klasie niezawodności platformę UPS Eaton 5P, zasilacz litowo-jonowy UPS 5P zapewnia niezawodne, zintegrowane rozwiązanie o zwiększonym bezpieczeństwie sieciowym, wydłużonym czasie pracy na baterii i możliwości zdalnego zarządzania, które czynią go idealnym rozwiązaniem dla rozproszonych środowisk IT i środowisk obliczeniowych typu edge.

Zasilacz 5P z bateriami litowo-jonowymi wykorzystuje ich zwiększoną wydajność w porównaniu z bateriami ołowiowo-kwasowymi, co wydłuża okres eksploatacji baterii do ośmiu lat i zmniejsza potrzebę ich wymiany w środku cyklu życia. Baterie litowo-jonowe mają również możliwości trzykrotnie szybszego ładowania, co zmniejsza podatność na uszkodzenia i maksymalizuje czas pracy w przypadku przerw w dostawie prądu.

„W miarę jak zmieniają się priorytety IT i coraz więcej firm inwestuje w infrastrukturę rozproszoną i infrastrukturę typu edge, specjaliści z branży IT i centrów przetwarzania danych potrzebują niezawodnych rozwiązań, które mogą działać przy minimalnym zapotrzebowaniu na miejscowe wsparcie”, powiedział Przemysław Pazera, menedżer produktu w firmie Eaton. „Nasz litowo-jonowy zasilacz UPS 5P stanowi znaczący postęp w technologii UPS, co zapewnia profesjonalistom niezawodne rozwiązanie w zakresie zasilania gwarantowanego, któremu zaufali dzięki naszej technologii UPS 5P, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów utrzymania, zwiększeniu bezpieczeństwa i poprawie ciągłości działania”.

Litowo-jonowy zasilacz UPS 5P firmy Eaton zawiera pokładowy system zarządzania baterią (BMS), który zapewnia aktualny wgląd w wydajność baterii, cykle ładowania i aktywne monitorowanie temperatury w celu informowania użytkownika o cyklu życia jego baterii. Zasilacz UPS zapewnia również zwiększone bezpieczeństwo sieciowe dzięki opcjonalnej, pierwszej w branży, zgodnej z normami UL 2900-1 i IEC 62443-4-2, karcie sieciowej Gigabit firmy Eaton, zaprojektowanej w celu zwiększenia czasu pracy i cyberbezpieczeństwa.

Dodatkowe funkcje litowo-jonowego zasilacza UPS 5P firmy Eaton obejmują:

  • Przyjazną dla użytkownika, lekką konstrukcję o 20% mniejszą od porównywalnego zasilacza UPS z bateriami ołowiowo-kwasowymi.
  • Uniwersalne możliwości montażu pozwalające na łatwe wdrożenie urządzenia.
  • Mniej potrzebnego miejsca na szafę rack, kompaktową konstrukcję 1U o smukłym kształcie i montażu na ścianie dla zredukowania zajmowanej powierzchni.
  • Pięć lat standardowej gwarancji na zasilacz UPS i baterie.

Więcej informacji o litowo-jonowym zasilaczu UPS 5P firmy Eaton można uzyskać na stronie: Eaton.eu/5P.

Informacje na temat pełnej linii produktów firmy Eaton do zarządzania energią, pomagających profesjonalistom w organizacji, ochronie i zarządzaniu infrastrukturą o krytycznym znaczeniu, można znaleźć na stronie Eaton.pl/powerquality. Aktualności dostępne są na kanale (@ETN_EMEA) komunikatora Twitter oraz na stronie firmy (Eaton) w serwisie LinkedIn.

Informacje o firmie Eaton
Sektor elektryczny Eaton jest globalnym liderem w dziedzinie dystrybucji zasilania i zabezpieczenia obwodów; zabezpieczenia zasilania zapasowego; regulacji i automatyki; oświetlenia i bezpieczeństwa; rozwiązań strukturalnych i sprzętu instalacyjnego; rozwiązań do pracy w surowych i niebezpiecznych warunkach; a także usług inżynieryjnych. Dzięki swojemu zestawowi globalnych rozwiązań Eaton jest w stanie sprostać najbardziej krytycznym wyzwaniom w zarządzaniu zasilaniem elektrycznym dnia dzisiejszego.

Eaton jest firmą zarządzającą energią z obrotem 21,4 mld USD w 2019 roku. Zapewniamy wydajne energetycznie rozwiązania, które pomagają naszym klientom zwiększyć efektywność i bezpieczeństwo oraz zrównoważyć zużycie energii elektrycznej, hydraulicznej i mechanicznej. Eaton pragnie poprawiać jakość życia i dbać o środowisko poprzez technologie i usługi związane z dystrybucją energii. Eaton zatrudnia około 97 000 pracowników i sprzedaje produkty klientom w ponad 175 krajach. Więcej informacji można uzyskać na stronie www.eaton.eu.

Kontakt dla czytelników: Eaton Electric Sp. z o.o., ul. Galaktyczna 30, 80-299 Gdańsk, Poland.
Tel: +48 58 554 79 00, Email: pl-gdansk@eaton.com

Kontakt dla prasy: Kate Siwek, Publitek, Tel: +44 (0)1582 390980, Email: kate.siwek@publitek.com 

Informacje pokrewne
Serwis prasowy
2020
2019
2018