Pazarlar

Günümüzün iş ortamı her zamankinden daha fazla olarak, ekipmanlarınızın güvenilirliğinden ödün vermeden hem esnek hem de kolay adapte olan güç kalitesi ve güç yönetimi çözümlerine ihtiyaç duyuyor. Eaton gelecek nesil çözümler geliştirecek teknik inovasyonları üst seviyeye çıkaran sürekli başarı için çaba sarfeder. Güç kalitesi ürünleri portfolyomuz müşterilerimizin özel ihtiyaçlarını karşılamak, mevcut ya da yeni bir çözümü tamamlamak ve kapsamlı çözümler sağlamak için tasarlanmışlardır.

Kapsamlı güç kalitesi ve yedek güç yönetimi çözümlerinin lider küresel tedarikçilerinden biri olan Eaton, günümüzün dijital ekonomisinin ihtiyaç duyduğu sürekli hizmeti sağlamak için, 9 yaygın güç problemini bertaraf eden çözümler üretmeye odaklıdır.

Virtual & converged environments

Eaton offers complete power infrastructure solutions for modern virtual and cloud-based IT applications, including converged and hyperconverged infrastructure solutions. Our solutions help improve IT efficiency, lower costs, and ensure data integrity and continuity of the entire business.

Veri Merkezleri

Eaton; daha az sermaye ve işletme gideri ile işletmelerin spesifik ihtiyaçlarına uygun ölçeklendirilebilir ve esnek çözümler sunar, daha fazla sistem mevcudiyeti elde eden yenilikçi, kritik görev çözümleri sunar.

Denizcilik

Dünya çapında denizcilik ve offshore uygulamaların arkasındaki güç.

Telekom Altyapıları

Eaton’ın her DC güç haberleşme ağı uygulaması için bir DC güç çözümü vardır.