Aphel Limited

2007’de Eaton tarafından satın alınan Aphel Limited, mevcut ve gelecek güç ve veri koruma ihtiyaçlarını karşılamada uzun bir geçmişi olan yüksek teknik kapasitesi olan bir bağlantı çözümleri tedarikçisiydi. Aphel çözümleri, ağ ve telekom, endüstri ve askeri uygulamalar da dahil çok çeşitli pazarlardaki gereklilikleri karşılamak için tasarlanmıştı. Ürünler şu anda ePDU markalıdır ve Eaton güç kalitesi ürün portföyünde yer almaktadır.

Kullanıcıların güç tüketimini ölçmesine olanak tanımak (bir veri merkezinin genel bakışından ayrı bir sunucuya), onların veri merkezindeki güç dağılımını daha eksiksiz anlamasını sağlar. Eaton güç dağıtım çözümleri yerel ve IP izleme teknolojisini kullanarak, racktaki güç dağılımının yük dengeleme, yük ayrımı, verimlilik ve enerji tüketim hesapları için kapsamlı şekilde anlaşılmasını destekler. Eaton'ın 'yönetilen' teknolojisi ayrıca kullanıcının ayrı çıkışları tam olarak izlemesini, anahtarlamasını, sıralamasını ve yönetmesini de sağlar.

Tüm ürünlerimiz ile, Eaton, yeni nesil çözümler geliştirmek için teknik yeniliği ilerletmede sürekli başarılı olmaya çalışıyor. Güç kalitesi ürün portföyümüz spesifik müşteri gerekliliklerini karşılamak, yeni ya da mevcut bir çözümü tamamlamak ve kapsamlı bir çözüm sunmak için tasarlanmıştır.