Powerware Logo

Powerware

Eaton, kapsamlı güç kalitesi ve yedek güç yönetimi çözümlerinde küresel bir liderdir ve Powerware serisi altında sürekli olarak, günümüzün dijital dünyasının talep ettiği en yüksek kullanılabilirliği sunmaktadır. Powerware çözümleri arasında günümüzün en geniş güç kalitesi ürünleri ve hizmetleri yer almaktadır:

Kesintisiz güç sistemleri (UPS’ler)
DC güç sistemleri
Yönetim yazılımı
Kapsamlı hizmetler

Misyonumuz, müşterilerimize güç sorunlarının sistemlerini, verilerini ve işlemlerini bozmayacağı güvencesini vermektir. Bu güvence, 40 yılı aşkı süredir sağlam performans, derin müşteri uygulamaları deneyimi, sürekli yenilik ve birinci sınıf hizmetler ile sunulmaktadır

Powerware çözümleri UPS kullanıcıları ve endüstri uzmanları tarafından en yüksek müşteri değeri ve memnuniyeti sunmalarının yanı sıra tüm UPS üreticileri arasında müşteri ihtiyaçlarını en iyi anlayan marka olarak tanınmaktadır. 5 kVA üzeri UPS pazarında birinci ve 5000VA ve altında ikinci sırada yer alan Powerware ürünleri ve hizmetleri, dünya çapında her tür müşterinin güvenini kazanmıştır.

Tüm ürünlerimiz ile, Eaton, yeni nesil çözümler geliştirmek için teknik yeniliği ilerletmede sürekli başarılı olmaya çalışıyor. Güç kalitesi ürün portföyümüz spesifik müşteri gerekliliklerini karşılamak, yeni ya da mevcut bir çözümü tamamlamak ve kapsamlı bir çözüm sunmak için tasarlanmıştır.