Eaton та SimpliVity

Рішення Eaton для інфраструктури електроживлення SimpliVity

Як підтверджений партнер SimpliVity, Eaton допомагає зробити максимальною цінність рішень SimpliVity за рахунок повністю інтегрованої, масштабованої лінійки продуктів, які спрощують електроживлення та підвищують доступність. Наш повний набір рішень для інфраструктури електроживлення включає захист електроживлення, розподілення електроживлення, ІТ шафи та інтелектуальне програмне забезпечення.

Організувати

Електроживлення від Eaton для рішень Simplivity

Рішення гіпер конвергентної інфраструктури SimpliVity потребують правильного захисту та управління. Перегляньте схеми Eaton для елементів SimpliVity.

Схема рішення віддаленого офісу
Схема з 250 користувачами VDI
Eaton 5PX UPS

Дізнайтеся більше про продукти Eaton для SimpliVity

 • Програмне забезпечення Intelligent Power - для перегляду, контролю та управління електропостачанням з консолі, віддаленої робочої станції або віртуальної машини, а також для запуску політик відновлення після аварії, включаючи перенесення або коректне завершення роботи віртуальної машини в разі тривалих перебоїв з електропостачанням в мережі.
   
 • ДБЖ 5PX – це ДБЖ серверного класу для надійного захисту ІТ системи
   
 • ePDU G3 Metered Input – блоки розподілу навантаження для інтелектуального розподілу електроживлення до всього ІТ обладнання в телекомунікаційних стійках
   
 • EMP - датчик параметрів навколишнього середовища, який дозволяє відстежувати показники температури, вологості, безпеки, а також виявляти дим та вологу для запуску автоматичних політик та для максимальної поінформованості
   
 • Телекомунікаційна стійка серії RE для надійного розміщення та правильної організації телекомунікаційного обладнання

Читайте про переваги, які може принести інтеграція Eaton та SimpliVity вашому бізнесу

 

Повернутися до домашньої сторінки SimpliVity