«Aphel Limited»

У 2007 році компанія Eaton придбала «Aphel Limited», яка була постачальником високотехнічних рішень щодо універсальних інтерфейсів мережевої взаємодії, з довгою історією відповідності чинним та майбутнім вимогам до забезпечення електроживлення та зберігання та обробки даних. Рішення «Aphel» розроблялися спеціально для того, щоб відповідати вимогам широкого ряду областей застосування, включаючи мережеву та телекомунікаційну, промислову та військову. Ця продукція зараз випускається як ePDU (блоки розподілу електроживлення) та представлена у лінійці продукції компанії Eaton напрямку гарантованого постачання електроживлення (Power Quality).

Надання користувачам можливості управляти споживанням енергії, починаючи з аналізу усього центру обробки даних, та завершуючи окремими серверами, забезпечує їх краще розуміння розподілу електроживлення у межах центру обробки даних. Рішення компанії Eaton щодо розподілу енергії включають місцеву або IP технологію моніторингу. Це надає можливість зрозуміти, як розподіляється енергія в стійці та допомагає збалансувати та сегментувати навантаження, забезпечити енергоефективність та проводити розрахунки споживання енергії. «Керована» технологія Eaton також надає можливість користувачам повністю контролювати, перемикати, встановлювати послідовність та управляти окремими виходами.

Компанія Eaton постійно прагне до успішного залучення технічних інновацій,щодо усієї своєї продукції, щоб мати змогу успішно розробляти рішення наступного покоління. Наша продукція з гарантованого постачання електроживлення розробляється спеціально для того, щоб відповідати вимогам наших клієнтів, доповнювати нові та попередні рішення, а також для надання універсального рішення.