MGE Office Protection Systems Logo

Торгова марка «MGE Office Protection»

Придбання Корпорацією Eaton торгової марки «MGE Office Protection Systems» (листопад 2007 року) призвело до збільшення та укріплення діяльності Eaton у напрямку гарантованого постачання електроживлення. Завдяки цьому компанія Eaton змогла зайняти у світі більш сильну конкурентну позицію, пропонуючи широкий асортимент однофазної продукції ДБЖ, маючи професійну компетенцію та ресурси. Завдяки такому придбанню, корпорація зміцнила свою позицію другого по величині у світі виробника та постачальника однофазної продукції ДБЖ, що ще більше цінується її замовниками.

Продукція торгової марки «MGE Office Protection Systems» є частиною серії рішень Pulsar, що пропонується компанією Eaton. Ця продукція розробляться та виробляється з метою створення надійних продуктів та рішень з постачання електроживлення для підприємств, малого бізнесу та домашнього використання. Також пропонується широкий асортимент систем безперебійного живлення та пристроїв для обмеження перенапруги.

Компанія Eaton постійно прагне до успішного залучення технічних інновацій, щодо усієї своєї продукції, щоб мати змогу успішно розробляти рішення наступного покоління. Наша продукція з гарантованого постачання електроживлення розробляється спеціально для того, щоб відповідати спеціальним вимогам наших клієнтів, доповнювати нові та попередні рішення, а також для надання універсального рішення.