Powerware Logo

Торгова марка «Powerware»

Компанія Eaton є ведучим світовим постачальником комплексних рішень щодо гарантованого електропостачання та управління резервним живленням та гарантує найвищу доступність, що є вимогою сучасної цифрової економіки, завдяки своїй серії продукції під торговою маркою «Powerware». Рішення «Powerware» включають найширший на сьогодні асортимент доступної продукції з гарантованого електропостачання та послуг:

Системи безперебійного живлення (ДБЖ)
Системи постійного струму
Інтелектуальне програмне забезпечення для управління електроенергією
Комплексна підтримка

Нашою метою є забезпечення впевненості наших замовників у тому, що проблеми з електропостачанням не вплинуть на їх системи, дані та діяльність. Така впевненість забезпечується вже понад 40 років, завдяки стійким результатам нашої роботи, досконалим знанням потреб користувачів, постійному впровадженню інновацій та наданню обслуговування на рівні світових стандартів.

Рішення «Powerware» визнані користувачами ДБЖ та промисловими експертами як найцінніші, а також як такі, що демонструють найвищу обізнаність та задовольняють усі потреби користувачів, у порівнянні з усіма іншими постачальниками ДБЖ. Продукція «Powerware», яка займає перше місце на світовому ринку ДБЖ з потужністю більше 5 кВА та друге місце серед ДБЖ з потужністю до 5000 ВА, та підтримка продукції заслужили довіру найрізноманітніших замовників в усьому світі.

Компанія Eaton постійно прагне до залучення технічних інновацій, щодо усієї своєї продукції, щоб мати змогу успішно розробляти рішення наступного покоління. Наша продукція з гарантованого постачання електроживлення розробляється спеціально для того, щоб відповідати спеціальним вимогам наших клієнтів, доповнювати нові та попередні рішення, а також для надання універсального рішення.